10 міст в світі, де можна придбати будинок за 1 євро

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Купівля нерухомості звучить досить екстравагантно, але це не завжди повинно вартувати вашого всього  капіталу. Насправді можна знайти кам’яний будинок у місті з панорамним краєвидом на гори чи море на символічну суму в 1 євро.

Ці пропоновані об’єкти нерухомості були покинуті десятиліттями і потребують значної реконструкції і, відповідно, капіталовкладень. Однак у більшості випадків вартість ремонту є ще відносно низькою – від 20 000 євро до 50 000 євро, залежно від розміру будинку.

1. Шан-дю-Буль (Франція)

Пропозиція: Комуна французької Нормандії під назвою Шан-дю-Буль в спробі привернути нових жителів виставила на продаж ділянки землі під забудову за ціною 1 євро за 1 кв. м. Шан-дю-Буль налічує всього 388 жителів, молоді люди поїхали в інші регіони в пошуках роботи.

2. Рубе (Франція)

Фото: realestate.com.au

Пропозиція: У невеликому містечку на кордоні з Бельгією будинки продаються за символічною ціною 1 євро. Мета програми – вдихнути нове життя в район.

Які умови: Будинок необхідно відновити за рахунок власних коштів і не продавати протягом 5 років.

3. Кобрідж (Англія)

Пропозиція: Мета такого атракціону нечуваної щедрості в графстві Стаффордшир – дати друге життя покинутим будинкам і оновити місто. У місті Кобрідж є кілька десятків будинків за ціною 1 євро.

Які умови: 1 євро – це тільки початкове вкладення для кожного власника будинку. В додаткових вимогах – угода на кредит за низькою відсотковою ставкою в розмірі 30 тис. фунтів стерлінгів для ремонту або підтвердження, що у нового власника є заощадження для відновлення будинку. Протягом 5 років нерухомість не буде продана.

4. Ліверпуль (Англія)

Пропозиція: Будинки виставлені на продаж в районі Енфілд. Мета – перетворення старого житла на гарні будинки. Перед продажем міська влада виконає всю найскладнішу роботу з відновлення будинків.

Які умови: Пропозиція діє для громадян, які працюють або проживають у Ліверпулі.

5. Острови Піткерн (Великобританія)

Пропозиція: Крихітний острів в Тихому океані (це заморська територія Великобританії) настільки сильно бажає збільшити чисельність свого населення, що пропонує безкоштовну землю тим, хто хотів би там оселитися. Населення острова скорочувалася з пікового рівня 200 чоловік в 1930-х роках до сьогоднішнього показника в 56 резидентів.

Які умови: ви повинні бути незалежним і, можливо, займатися власним бізнесом, оскільки роботу там знайти складно. Проте уряд готовий забезпечити зацікавлені сторони безкоштовною землею для будівництва будинку, який потрібно побудувати за власний рахунок. Також необхідно довести свою платоспроможність, надавши банківські виписки про наявність щонайменше 30 тисяч новозеландських доларів (19 000 дол США). За попередніми підрахунками, будівництво і меблювання будинку в 160 квадратів обходиться на острові приблизно в 150 тисяч новозеландських доларів (95 000 дол США) . Ще варто враховувати, що острів Піткерн є одним з найбільш важкодоступних місць в світі.

6. Каррега-Лігуре (Італія)


Пропозиція: Влада Каррега-Лігуре створила проект, який повинен зупинити запустіння селища (у 13 районах проживають всього 98 осіб). Це одне з найменш населених селищ Італії на висоті 950 метрів над рівнем моря, зате ці місця славляться відмінною екологією.

Які умови: Житло необхідно буде відновити, використовуючи тільки екологічно чисті матеріали. Також нові власники повинні зберегти автентичність зовнішнього вигляду будівель, щоб стиль будинку зовні повністю відповідав попередній будівлі.

7. Лечче-ней-Марсі (Італія)

Lecce nei Marsi. Фото: italymagazine.com

Пропозиція: Містечко Лечче-ней-Марсі знаходиться в самому центрі Італії в регіоні Абруццо. І тут є програма з розпродажу нерухомості за 1 євро. Пропозицією може скористатися будь-хто – місцева реєстрація не потрібна, будинки належать приватним власникам, які хочуть від них позбутися.

Які умови: Потрібно оплатити всі витрати на нотаріальну реєстрацію, оформлення передачі права власності та кадастровий збір. Крім того, протягом року з моменту покупки потрібно представити проект реконструкції і після дозволу протягом 2 місяців почати роботи.

8. Ганжі (Сицилія, Італія)

Пропозиція: Населення регіону стрімко скорочується, в зв’язку з чим покупка будинку в історичному центрі міста Ганджі коштує стільки ж, скільки чашка кави в барі неподалік – 1 євро. Будинки, які не потребують серйозної реконструкції, продають за $ 100, а ті, які зруйновані, віддають безкоштовно.

Які умови: Стан об’єктів нерухомості вельми плачевний, і будинок доведеться відновлювати за рахунок власних коштів. Оформлення покупки будь-якої нерухомості в Сицилії коштує 6 000 євро, також при покупці будиночка в Ганжі майбутній власник зобов’язується протягом 5 років зробити ремонт.

9. Раппоттенштейн (Австрія)


Пропозиція: У селі Раппоттенштейн у північній Австрії, стурбовані скороченням населення. У 2009 році влада пропонувала безкоштовну землю кожному, хто зобов’язується завести сім’ю протягом 10 років.

Які умови: Нові власники повинні побудувати будинок на ділянці протягом 3 років. Якщо умови не будуть виконані, їм доведеться виплатити штраф у сумі 12 тис. євро.

10. Острова Хоккайдо (Японія)

Пропозиція: Влада японського острова Хоккайдо, що зіткнулася з проблемою відтоку населення, стала у 2008 році безкоштовно роздавати землю всім охочим.

Які умови: Є лише одна умова: потрібно побудувати за 3 роки свій будинок і офіційно оселитися в ньому.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР