Понеділок, 24 Січня

У Польщі зафіксували рекордну кількість випадків COVID-19 за добу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Міністерство здоров’я Польщі зафіксувало 657 нових випадків захворювання на коронавірус (COVID-19) за добу.  Приріст нових випадків пов’язують із проведенням великої кількості тестів.

Про це повідомляє Польське радіо.

“У Польщі – черговий рекорд добових заражень коронавірусом. Сьогодні Міністерство здоров’я Польщі повідомило про рекордну кількість 657 нових випадків зараження вірусом SARS-CoV-2. З цього числа 160 випадків підтверджено в Сілезії”, – йдеться у повідомленні.

За словами віцеміністра здоров’я Польщі Вальдемара Краски, на високий добовий рівень нових випадків зараження коронавірусом впливає проведення великої кількості тестів, за останню добу їх проведено 35 тисяч.

«Закінчується масштабне тестування у шахтах. У копальні «Бєльшовіце» протестовано усіх працівників, а це понад 3 тисячі осіб. На жаль, є досить великий відсоток осіб з позитивним результатом тесту. Найближчими днями будуть надходити результати цих тестів, і вони впливають на високий рівень нових випадків зараження коронавірусом».

Зазначається, що у Мазовєцькому воєводстві виявлено 104 нові випадки зараження коронавірусом, у Малопольському – 77.

Зазначається, що від початку епідемії коронавіурсу у Польщі підтверджено 45 тисяч 688 випадків зараження вірусом SARS-CoV-2, від COVID-19 пoмeрла тисяча 716 осіб,  в тому числі семеро осіб – за останню добу. Від коронавірусної інфекції одужали 33 тисячі 987 осіб. На даний момент в лікарнях перебуває 1778 осіб, хворих на COVID-19, з них 72 особи підключені до апаратів ШВЛ. В карантині перебуває 97 тисяч 189 осіб, під епідеміологічним наглядом – 8 тисяч 69 осіб.

Share.