У Львові волонтери збирають гроші на кисневі концентратори тим, кого нікуди госпіталізувати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові потрібен фонд швидкого реагування, який забезпечуватиме кисневими концентраторами людей удома, допоки ті чекають на госпіталізацію.

Про це повідомила керівниця благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська, пише Твоє Місто.

«З інтервалом в п‘ятнадцять хвилин два повідомлення від знайомих, про те, що в них ковід, ситуація погіршилася, лікарі кажуть госпіталізуватися, але швидка поки не забирає, запитують чи маю кисневий концентратор. Люди чекають на мою відповідь, а я не знаю що сказати, бо зараз в мене лише один концентратор на всіх, він вже зарезервований», – пише вона.

Вона також додає що має чимало запитів від лікарень на концентратори, бо кисневих точок не вистачає, а пацієнтів все більше. Тому, каже волонтерка, потрібен фонд швидкого реагування з кисневих концентраторів для людей вдома.

«Для того, щоб пережити ніч, щоб дочекатися швидкої чи місця в лікарні просто, щоб дихати і не боятися, що цей подих буде останнім. За грубими підрахунками і спираючись на досвід колег з Києва і Одеси, до яких докотилось раніше, щоб хоч якось перекрити потребу і дати можливість людям протриматися до того моменту, коли їм стане легше/заберуть в лікарню, нам потрібно щонайменше тридцять концентраторів. Вартість одного приблизно 40 тис грн», – пише волонтерка.

Реквізити для переказів:

  • картковий рахунок 5169330511367333 (Ліпська Н.С. карта фонду)
  • р/р для юр. осіб і тих, у кого рахунки не в Приватбанку UA733052990000026007011001168 код ЄДРПОУ/ІПН 35620901 БФ «Крила надії»
  • для переказів з-за кордону liqpay.ua призначення платежу «Дихай Живи» реквізити продубльовані в першому коментарі
Share.