Понеділок, 24 Січня

У Львові через коронавірус закривають два дитсадки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У працівників двох дитячих садочків Львова виявили коронавірус. Відтак, ці дитсадки закриваються на двотижневий карантин.

«Із середи ми призупинили освітній процес в дитячому садочку № 12 на вул. О. Довбуша, оскільки у вихователя підтвердився позитивний ПЛР-аналіз. Також піднялась температура у помічника вихователя. Цей садочок буде закритим впродовж 14 днів, до 11 серпня включно.

Також із понеділка ми закриваємо садочок № 92 (вул. Карпатська). У цьому навчальному закладі виявили COVID-19 у психолога, тому тут освітній процес буде призупинено із 3 до 16 серпня включно”, — розповіла Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

Всі працівники та вихованці цих закладів дошкільної освіти мають впродовж 2 тижнів перебувати на самоізоляції.

Нагадаємо, 17 липня у Львові знову запрацювали всі дитячі садки.

За словами Довганик, установи дошкільної освіти забезпечені всім необхідним: засобами індивідуального захисту, дезінфекторами, безконтактними термометрами.

Прийом здійснюють за чіткими правилами: дотримуються соціальної дистанції, міряють температуру, батьків всередину не впускають, слідкують, щоб діти не приносили з дому іграшки, заповнюють журнали вимірювання температури і обліку перебування дітей в закладі, допомагають дітям змінити взуття і помити руки.

Share.