Шмигаль назвав основні причини спалахів коронавірусу на заході України

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль назвав основні причини спалахів коронавірусу на заході країни.

З його слів, серед основних причин значного поширення коронавірусу – весілля та релігійні обряди.

Про це він заявив на традиційній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, Офіс президента

Уряд перевірятиме лікарні, щоб бути готовими до другої хвилі COVID-19, якщо вона настане восени. Водночас ситуація з поширенням вірусу непроста в усьому світі, про що свідчить близько 22 млн заражень та майже 800 тисяч cмеpтей, зазначив Шмигаль.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов також заявив, що згідно з результатами епідеміологічного розслідування головною причиною зростання кількості інфікованих коронавірусом на заході України, особливо в селах, є богослужіння.

Пізніше головний державний санітарний лікар Львівської області Роман Павлів та Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України попросив, що для того, аби зберегти здоров’я мешканців Львівської області богослужіння варто проводити лише на відкритому повітрі, а не у церквах, і з дотриманням відстані між людьми не менше, аніж півтора метра.

Повідомляється також, що поліція та Державна служба України з надзвичайних ситуацій посилюють роботу щодо дотримання карантинних заходів громадянами. Нині виявлено 114 тисяч порушень при використанні додатку “Дій вдома”.

Share.