Понеділок, 27 Червня

“Коронавірус – проблема літніх людей”: евакуйований українець заявив, що не збирається самоізолюватися

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Один із громадян України, який 20 березня евакуювали з польського Перемишля до України, в інтерв’ю ЗМІ заявив, що не збирається ніяк себе обмежувати чи йти на ізоляцію. За його словами, коронавірус – проблема літніх людей.

Уривок відповідного інтерв’ю поширив у мережі політолог Юрій Романенко.

“Ось так виглядають вбивці. Це продукт 29 років деформації нашого суспільства, в якому нормально вважати, що можна розносити вірус, який вбиває людей похилого віку (до речі, це помилка, що тільки людей похилого віку. Тим паче молоді можуть заразити старших), а ти при цьому ні до чого. Не дивно, що це суспільство вмирає. Його вбиває вульгальний матеріалізм і безвідповідальність. Сподіваюся, малолітнього дебіла знайдуть і оштрафують за всією суворістю нових законів”, – написав Романенко.

Смотрите на этого мудака. Вот так выглядят убийцы. Это продукт 29 лет деформации нашего общества, в котором нормально считать, что можно разносить вирус, убивающий стариков (кстати, это заблуждение, что только стариков), а ты при этом не причем. Потому я все эти годы говорил и буду говорить, кризис в нашей стране это не поводу экономики, или политических институтов. Это поводу этики и социальных отношений. Украина сейчас входит в этот водоворот разрушенная и ослабленная, потому что у нас насквозь гнилое общество, где нет этической ответственности. Поэтому неудивительно, что это общество умирает. Его убивает пох@изм, вульгальный материализм и безответственность. Надеюсь малолетнего дебила найдут и оштрафуют по всей строгости новых законов. Пора прививать нормальную этику дебилам.

Gepostet von Yuriy Romanenko am Samstag, 21. März 2020

Раніше поляки виклали в мережу фото з вокзалу Перемишля, на яких видно, що українці у черзі на потяг збилися в натовп, не дотримуючись жодних правил безпеки. Згодом у ЛОДА повідомили, що сімох українців, які прибули з Перемиля, госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні. Пізніше ЗМІ показали кадри, на яких пасажири по прибуттю до Львова відправилися гуляти містом і пити каву.

Загалом за 20 березня з Перемишля до Києва із зупинкою у Львові відправилися 5 потягів. У кожному з них було по 500-800 пасажирів.

Нагадаємо, до 41 зросла кількість інфікованих коронавірусом в Україні. Інформацію оприлюднили в МОЗ станом на 10 годину суботи.

Share.