Українська мобільна програма Reface App вийшла на перше місце в AppStore

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Мобільна програма Reface App від українських розробників, яка замінює особи на фото і відео, вийшла на перше місце в американському AppStore в категорії «Розваги». Додаток випередив такі сервіси, як TikTok, Netflix, Hulu, Disney + та інші. Про це в Facebook повідомив CTO RefaceAI Олесь Петрів.

Крім того, Reface посів друге місце в категорії всіх безкоштовних додатків (Overall Free apps) в американському AppStore, випередивши YouTube, Gmail, Instagram і Facebook Messenger.

Що таке Reface

Reface (раніше називався Doublicat) – це один з проектів українського стартапу RefaceAI , який заснували Роман Могильний, Олесь Петрів і Ярослав Бойко в 2011 році. Офіс розробки RefaceAI знаходиться в Києві.

RefaceAI розвиває технологію заміни облич на фото або відео зі збереженням міміки. В основі технології лежить штучний інтелект. Програму компанії часто використовують відомі блогери в соцмережах.

За словами розробників, на відміну від інших мобільних програм для заміни осіб, вони не використовують CGI або 3D-моделювання. Технологія заснована тільки на AI, в його основі лежить метод машинного навчання GAN (Generative Adversarial Network).

Як повідомив AIN.UA СEO Reface App Роман Могильний, по завантаженню додаток перетнув позначку в 27 млн ​​завантажень. На Android додаток також користується успіхом: Reface App займає перші місця в категорії Entertainment Google Play в Великобританії, Канаді, Австралії та ще 14 країнах. У США – 4 місце.

Він також додав, що на 90% зростання Reface App – органічний (тобто люди самостійно знаходять його), і тільки 10% припадає на маркетинг.

«Одним з тригерів популярності в App Store стали недавні публікації в Techcrunch і VICE. Ще один фактор віральності – соцмережі селебріті, які почали використовувати Reface App та робити регулярні пости в Instagram: Britney Spears, Snoop Dogg, Dua Lipa, Trevor Noah. Не один-два поста, а власне використовувати його регулярно. Користувачам подобається персоналізований діджитал контент, а коли він якісний, то вони будуть повертатися знову і знову, як показує досвід, – пояснив Могильний.

Вплинув і той факт, що ми постійно покращуємо саму технологію: спочатку в додатку можна було робити тільки face swap (обмін особами) в GIF, тепер же ця опція доступна і для створення високоякісних відео».

Також зріс штат стартапу – на 30%. Зараз в київському офісі працює вже понад 50 осіб. RefaceAI продовжує посилювати технічну команду.

Share.