Вівторок, 7 Лютого

У Львові відкриють безкоштовну школу стартапів для студентів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Студентів найбільших вишів Західної України запрошують до «Startup School University Edition» – програми розвитку молодіжного підприємництва. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради, передає Leopolis.news.

Стартує навчання з жовтня. Програму реалізовують втретє поспіль. Цього року у ній беруть участь три львівські університети – НУ «Львівська політехніка», ЛНУ ім. Івана Франка та Український Католицький Університет. Вступні ознайомчі лекції також відбудуться у Прикарпатському національному університеті та Тернопільському національному економічному університеті.

«Цільова аудиторія – студенти , молодь, які мають певні ідеї або проекти на етапі формування чи реалізації . Ми хочемо запросити кращих підприємців, які мають власний досвід у реалізації проектів, щоб вони поділилися зі студентами і дали їм практичні знання по реалізації проектів.

Курс буде поділений на декілька основних частин, з якими стикаються люди при реалізації стартапу: формування ідеї, методологія, маркетинг, право, людські ресурси інвестиції та ін.

На кінці курсу буде організований конкурс 10-12 кращих проектів, серед яких визначимо 3-х переможців , які зможуть отримати фінансування на реалізацію свого проекту», –  зазначив Іван Дмитрасевич, СЕО Startup Depot.