Вівторок, 7 Лютого

У Львові відкрили навчальну аптеку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Студенти-фармацевти Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти тепер здобуватимуть практичний досвід в навчальній аптеці «Lege artis», яку відкрили сьогодні у Львові. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Ця навчальна аптека дасть можливість студентам зануритися в реальні умови роботи, а фармацевтам та слухачам – відшліфувати професійний рівень. Теперішні і майбутні фахівці отримали простір, який повністю укомплектований приладами та технікою, ліцензованим програмним комплексом і відповідає стандартам сучасного медично-санітарного закладу», – зазначив Максим Козицький.

За його словами долучилися до відкриття навчальної аптеки і польські благодійники, зокрема фонд «Наука для розвитку» та його президент Вєславу Птах.

«Дякуємо, що ви з нами ще з 2021 року робите потрібні речі, зокрема допомогли відремонтувати та обладнати навчальні кабінети у коледжі. Ці кабінети створили у межах проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики і інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні», який реалізовують Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти та 4 міська клінічна лікарня Львова спільно з фондом «Наука для розвитку» за фінансування від Міністерства закордонних справ Польщі. Дякуємо за відриті серця та щире бажання допомагати українському народу!», – наголосив максим Козицький.

Він також подякував керівниці Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти Лесі Вовк та усьому колективу за ефективну роботу у покращенні фармацевтичної освіти в регіоні.