Кумедна історія з життя туриста, який знайшов громадський туалет в Німеччині

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кумедна історія з життя одного туриста, який знайшов громадський туалет в Німеччині.

«Хто не був в Європі, остерігайтеся туалетів, не по нашим мізкам вони! У Штутгарті мала потреба змусила зайти ввечері в вуличний громадський біотуалет.

Одномісна кабінка, дуже акуратна, блискуча, чиста, вмонтована датчиками і керується комп’ютером. Кидаєш в проріз дверей монетку 2 євро, двері автоматично відкриваються, вмикається світло, заходиш, двері зачиняються.

Клаустрофобією не страждаю, але через те, що все життя займаюся електронікою і комп’ютерними програмами, трохи напружує. Ну зробив я свої справи, потрібно виходити, а кнопки для відкриття дверей ніякої немає. Інструкцій теж. Що, геть дурний чи, інструкцію з користування туалетом тобі писати?

Включаю свою логіку, як німці програму управління написали, зайшов — підняв кришку унітазу, злив воду, закрив кришку. Може датчик який заклинило? Повторюю процес. Двері не відкриваються. Може на кришку сісти треба, потім встати, потім злив води?

Повторюю процес. Двері не відкриваються. Так. Що забув? Може руки помити? Ще раз повторюю процес спочатку. Підношу руку до крана, датчик спрацьовує, вода тече, потім автоматично вимикається, в надії і з сумом дивлюся на двері — не відкриваються.

Перспектива ночувати в крутому німецькому туалеті мене не надихнула. Кричу своєму товаришеві, що залишився зовні (везунчик): «Женя, ця зараза мене не випускає!»

Він намагається дати хабар туалету, засовуючи монетку в проріз.


Автомат не реагує, не бере, і все. На удари теж не реагує. Женя кричить: «Тримайся, зараз поліцію викличу!» Повторюю процес, вмиваю руки, включаю фен, фен вимикається і… двері відкриваються!

Потім десь прочитав історію, як хлопець в такий же наворочений туалет у Франції ходив. Заплативши, наш співвітчизник не міг і уявити, що все всередині кабінки є стерильно чистим, а тому, як і належить охайному гомо-сапієнсу, заліз ногами на унітаз…

У комп’ютерних мізках туалету нестикування: датчик підлоги відімкнений, значить, людина вийшла, вода не злита, щось не так, включається дезінфекція. Чувак на горщику сидить, свої справи робить, а тут світло ввімкнулося, і на нього душ з розчину для дезінфекції як лине! Він з унітаза зістрибнув, комп’ютер взагалі заклинило: двері закриті, а людина з’явилася?!

І завис, попередньо включивши сушку струменями гарячого повітря… Кілька годин рятувальники різали вандалостійкі двері автогеном, витягуючи бідолаху з лап паризького туалету. Так що я ще легко відбувся.

Share.