Понеділок, 8 Серпня

Які вулиці Львова зараз реконструюють, а які на черзі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові продовжується масштабна реконструкція великих вулиць та інфрасруктурних об’єктів міста. Зараз тривають ремонтні роботи на 10 об’єктах Львова і, за сприятливих умов, на кількох завершать до кінця літа та року. Інші реконструкції заплановані розпочатись у Львові трохи пізніше цього року. Загалом у 2020 році вартість усіх ремонтних робіт на цих об’єктах становить 1,5 мільярда грн.

Площа Двірцева вже другий рік в роботі, площа фактично завершена. Зараз закінчують облаштування фонтану і скверу на західній стороні. У сквері буде облаштовано гарний громадський простір. Відбувається й реконструкція вулиці Чернівецької, яка прилягає до площі. На сьогодні там проводиться заміна інженерних мереж — каналізаційна і водопровідна мережа. На 60% роботи на інженерних мережах виконано. Відновимо рух транспорту планують вже до кінця вересня, а все в комплексі з площею усі роботи завершать у жовтні.

Вулиця Богдана Хмельницького. Вже відкрито для руху транспорту перехрестя вул. Опришківська-Промислова. Це було дуже важливо зробити. Зараз роботи тривають в напрямку до вул. Механічної і далі. Вже замінено всі інженерні мережі до вул. Механічної. Плануємо до вересня завершити цей відрізок, і відкрити для руху транспорту ще одну транспортну розв’язку — це біля Алмазного заводу.

Квазікільце на вулиці Шевченка. Роботи тривають на повну потужність. Планують завершити повністю роботи в першій декаді серпня. На цьому об’єкті повністю замінено всі інженерні мережі, колектори, облаштовано велодоріжки, тротуари, трамвайну колію. Зараз будівельники мостять брукований камінь і залишається доасфальтувати певні частини і зробити розмітку.

Другий етап ремонту вул. Шевченка — це від вул. Хорватської до вул. Я. Мудрого. Зараз тут тривають демонтажні роботи — демонтують дорожнє покриття, трамвайну колію. Планують основні роботи на цьому відрізку завершити до жовтня.

Натомість до серпня буде завершено виготовлення проекту ремонту третьої ділянки вул. Шевченка — від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична. Однак після виготовлення проекту потрібно буде пройти експертизу, провести тендер та отримати дозвіл на початок робіт.

Вулиця Хуторівка. Цього тижня розпочали асфальтування другої половини вулиці. На першій нанесено асфальт, і зараз по цій частині курсує транспорт. Роботи тут планують завершити до вересня, бо необхідно облаштувати тролейбусну мережу. Тролейбус буде курсувати від центру, по вул. Наукова і до моста на пр. Червоної Калини. У перспективі тролейбус буде курсувати до вул. Вернадського.

Вулиця Миколайчука. Тут вже повністю проведена заміна інженерних мереж, зроблено освітлення, облаштовані тротуари, покладено перші шари асфальту. Лише не завершено облаштування кільця біля Голосківського цвинтаря. Тривають підготовчі роботи для початку робіт з асфальтування кільця. Після облаштування кільця буде нанесено верхній шар асфальту на всій вулиці. Планують завершити ремонт до кінця вересня.

Вулиця Личаківська. Роботи нескладні. Буде замінено дорожнє покриття, зроблено водовідведення, велодоріжки до межі із Винниками. Планують, що цей об’єкт завершать до вересня.

Вулиця Курмановича — це великий об’єкт, роботи на якому розпочалися ще минулого року. Завдяки хорошому проекту, вулиця стала зовсім іншою. На вул. Курмановича висаджено 1500 кущів, 65 дерев, посіяна трава, облаштовано газони. Є велодоріжки, тротуари, місця для паркування, зупинки для транспорту, адже в перспективі туди плануємо запустити транспорт. Тому вул. Курмановича зараз має особливий вигляд і прикрашає цей промисловий район.

Вулицю робили двома частинами. До кінця липня відкриють частину від вул. Пꞌясецького до вул. Д. Апостола, а другу частину — від вул. Д. Апостола до вул. Рудненської, планують завершити до кінця серпня. На другій частині вже замінено інженерні мережі і почали класти асфальт.

Також на дві частини розділено ремонт вулиця Данила Апостола. Ремонт цієї вулиці теж є дуже важливими, бо з’єднує з промзоною Сигнівкою. На початку серпня завершать частину від вул. Д. Апостола, 9а до вул. Північної, а частину від вул. Курмановича до вул. Д. Апостола, 9а завершать до вересня.

23 липня розпочали ремонт вулиці Пилипа Орлика. Це важливий об’єкт, бо тут знаходяться дві лікарні. Після ремонту вулиця теж набуде нового значення — її трохи розширять, і вона стане двосторонньою. На вул. Пилипа Орлика буде облаштовано близько 100 місць паркування, будуть зроблені тротуари, замінено всі інженері мережі. Роботи відбуватимуться у дві черги. Перший етап — від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові планують завершити до вересня. І тоді продовжать роботи від вул. Віри, Надії, Любові і до вул. Мазепи.

Цього року буде розпочато ремонт вул. Степана Бандери. Орієнтовно, це відбудеться у вересні. А вкінці серпня планують розпочати ремонт вулиці Пекарської.

Окрім цього зараз розробляють проект ремонту вулиці Суботівської. Проект розділений на два. Перший — це облаштування самої дороги, яка з’єднає Рясне і Левандівку. Другий — це облаштування тунелю на вул. Суботівська. Орієнтовна вартість цих проектів 700 млн грн. В планах, що цьогоріч проекти будуть зроблені, а наступного року він пройде експертизу і тендерні процедури.

Щодо облаштування велодоріжок на проспекті Чорновола і вулиці Княгині Ольги. На проспекті Чорновола роботи будуть завершені до кінця вересня, а на вулиці Княгині Ольги в серпні.

Share.