Середа, 29 Листопада

Виробник Bayraktar планує завершити будівництво заводу в Україні за два роки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Турецька компанія Baykar Makina планує завершити будівництво виробничого заводу в Україні за два роки. Про це заявив виконавчий директор Халук Байрактар, передає Reuters.

Він розповів, що плани з будівництва просуваються, незважаючи на деякі перешкоди, створені вторгненням Росії.

“Наш план реалізується. Зараз у нас є архітектурний проект. Фаза детального проектування закінчена. І ми будемо рухатися власне до будівництва… протягом двох років ми хотіли б це закінчити”, – сказав Байрактар.

Агентство зазначає, що Україна займає важливе місце в ланцюжку поставок Baykar, особливо що стосується нового важкого безпілотника Akinci та безпілотним винищувачем Kizilelma, або Golden Apple, які зараз розробляються. Обидва використовують українські двигуни від “Мотор Січ” та “Івченко-Прогрес”.

Нагадаємо, гендиректор компанії Baykar Makina Халук Байрактар планує у майбутньому виробляти в Україні безпілотні винищувачі Bayraktar Kizilelma, а також безпілотники Bayraktar TB2 та Bayraktar Akinci.

Будівництво заводу з виробництва ударних безпілотників Bayraktar турецької компанії Baykar може тривати декілька місяців, запустити його планують у 2023 році.

Турецька компанія Baykar – виробник ударних безпілотних апаратів Bayraktar – вже зареєструвалась в Україні та придбала земельну ділянку для будівництва.

У лютому Україна й Туреччина під час зустрічі президентів у Києві підписали угоду, яка розширює виробництво безпілотних літальних апаратів турецької компанії “Байкар” в Україні.

Директор турецького виробника безпілотників Baykar Халук Байрактар і директор фонду “Повернись живим” Тарас Чмут підписали у Стамбулі меморандум про подальше партнерство.