У Яворівському районі збудують вітроелектростанцію за понад 100 млн доларів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 2019 році у Яворівському районі на Львівщині розпочнуть будівництво вітроелектростанції, яка складатиметься з близько 20 вітряків потужністю 2,4 МВт до 4,6 МВт кожен, повідомляє Zaxid.net.

Завершать будівництво у 2022 році. У проект інвестують від 90 до 120 млн доларів США. Це буде перша така електростанція у Яворівському районі.

У вівторок, 11 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав розпорядження, яким надав дозвіл ТзОВ «Вінд Павер Джі Ес Ай» дозвіл на розробку проекту землеустрою на ділянку площею 20 га на території Терновицької та Залузької сільських рад під цей проект.

Як повідомив ZAXID.NET начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис, будівництво електростанції триватиме впродовж трьох років. За цей час зведуть близько 20 вітряків.

“Потужність вітроелектростанції скаладтиме 50МВт в складі орієнтовно 18-21 вітроустановок одиничною потужністю від 2,4 МВт до 4,6 МВт. Із них 6 на території Терновицької сільської ради та 12-16 установок на території Залузької сільської ради на деградованих землях, що порушені діяльністю колишнього ДГХП «Сірка», – сказав Роман Матис 12 грудня.

“Проект будівництва Яворівської ВЕС буде реалізовуватися почергово впродовж 2019-2022 років. Загальний обсяг залучених інвестицій становить орієнтовно 90-120 млн доларів США. Загальна кількість робочих місць на період будівництва становитиме до 200 осіб, після введення в експлуатацію – 15 осіб”.

Загальна кількість робочих місць на період будівництва, за його словами, становитиме до 200 людей, після введення електростанції в експлуатацію – 15 людей.

ТзОВ «Вінд Павер Джі Ес Ай» (Wind Power GSI) зареєстроване у 2011 році у місті Трускавець на Львівщині та входить до групи компаній «Грінвіль ЕНЕРДЖІ» (Greenville Energy).

Share.