П’ятниця, 30 Вересня

У ліцеї Львова відкривають басейн, який не працював 26 років

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У ліцеї «Львівський» за останні 5 років інвестовано понад 11 мільйонів гривень. Цьогоріч тут завершені роботи з реконструкції басейну, тож вже з вересня учні зможуть поновити заняття з плавання. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Будівля ліцею «Львівський» розташована на вул. Лисеницькій, 3 та побудована у 1984 році. Тут працює 95 педагогічних працівників, є 32 класи, в яких навчається 955 учнів.

З 2015 року тут тривали роботи з реконструкції басейну. У 2019 році ці будівельні роботи були виконано, проте для забезпечення роботи електрообладнання басейну виникла необхідність проведення робіт із збільшення потужності електропостачання закладу, які завершено у цьому році. Роботу басейну ліцею заплановано розпочати з початку нового 2020−2021 навчального року.

Окрім басейну, за останній рік у цьому навчальному закладі вдалося облаштували сучасну медіатеку, капітально відремонтували фойє, створили кімнату-лекторій, відремонтували обідній зал (останнє – за кошти Громадського бюджету).

«Ми маємо грандіозні плани із вдосконалення цього ліцею. Ми хочемо, щоб школа стала великим центром цього району, щоб зовнішня територія була корисною і для дітей, і для мешканців. Також хочемо, щоб середина школи була наповнена таким чином, щоб зі знання, які діти тут отримують, були для них корисними, практичними. Дітям тут має бути добре”, — зазначає Андрій Закалюк, директор ліцею «Львівський».

Довідково: У навчальних закладах міста є 28 басейнів, з них 22 басейни є у закладах загальної середньої освіти, 3 — у дошкільних відділеннях ЗЗСО (ПШ «Арніка», ліцей № 80, ліцей № 94), 3 — у ЗДО (ЗДО № 31, 57, 5).

Станом на 1 серпня 2020 року функціонує 15 басейнів у ЗЗСО, 2 — у дошкільних відділеннях шкіл (ПШ «Арніка», ліцей № 80) і 1 басейн у ЗДО № 31.

У 2020 році в ремонті перебувають басейни СЗШ № 29, СЗШ № 72, СЗШ № 86.

Крім цього, впродовж останніх років постійно проводились ремонти в діючих басейнах (заміна фільтрів, системи очистки води, ремонт дахів, ремонт вентиляційних систем, заміна силових кабелів, заміна вікон, утеплення фасадів тощо).

Share.