Неділя, 25 Вересня

У Львові вдруге оголосили тендер на будівництво Палацу спорту за 620 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У вівторок, 18 червня, комунальне підприємство Львівської міської ради оголосило міжнародний тендер на будівництво Палацу спорту на проспекті Червоної Калини на Сихові, інформує Zaxid.net.

Згідно з даними на порталі публічних закупівель ProZorro, очікувана вартість будівництва становить 620 млн грн.

«Ми виключили з проекту басейн і це нам дозволило знизити вартість будівництва, оскільки там [на просп. Червоної Калини] є зволожені ґрунти і досить дорого було б виконувати захист фундаменту. Басейн мав би бути під землею, на мінусовому поверсі. Коригування дозволило нам скоротити вартість проекту на понад 300 млн», – сказав ZAXID.NET директор ЛКП «Палац ігрових видів спорту» Роман Познанський.

Згідно з даними ProZorro, 23 серпня відбудеться аукціон з визначення переможця на будівництво Палацу спорту.

Нагадаємо, що торік у Львові уже оголошували міжнародний тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові. Тоді вартість будівництва об’єкту становила 961 млн грн.

У спорткомплексі мали бути облаштовані чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн розміром 25 х 30 метрів для водного поло. У центральному багатофункціональному залі спорткомплексу, окрім змагань зі спорту, можна було б проводити концерти. Окрім цього, на даху споруди мали облаштувати лижні спуски.

Однак тендер скасували, щоб доопрацювати проект та зменшити вартість будівництва.

Share.