Четвер, 23 Вересня

ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» запустило новий цех скловарного виробництва

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» — львівське підприємство, єдиний в Україні виробник скляних ізоляторів. У п’ятницю, 4 жовтня, на підприємстві урочисто запустили в роботу новий цех скловарного виробництва, передає пресслужба ЛМР.

У запуск нового цеху приготування шихти було інвестовано 72 млн. 347 тис. грн. Це збільшить потужність і ефективність скловарного виробництва, виробництва усієї електротехнічної продукції, дозволить виготовляти продукцію вищої якості, розширить її асортимент, що додасть нові ринки збуту та покращить конкурентоспроможність підприємства.

«Сьогодні ми святкуємо запуск шифро-складального цеху після реконструкції. Цей цех обробляє сировинні матеріали для скловаріння. Ми пропрацювали технічні рішення, які так само допомогли нам не зупинити виробництво і зробити вперше за 50 років таку потужну реконструкцію цього участку», — зазначила генеральна директорка підприємства ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» Оксана Динік.

У своїй діяльності ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» керується розробками науково-дослідних інститутів з урахуванням нових досягнень науки і техніки в галузях матеріалознавства та енергетики. Значна увага приділяється сертифікації продукції. Підтвердженням високого рівня якості і менеджменту управління ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» є отримання міжнародного сертифікату якості.

Продукція компанії постачається не тільки в Україну, але і на зовнішній ринок, а саме: у Фінляндію, Швецію, Норвегію, Іспанію, Португалію, Ліван, Сирію, В’єтнам, Іран, Чилі, Колумбію.

Наразі на підприємстві працює 377 працівників. Зокрема, на ЛІК залучають й молодих спеціалістів для навчання, вивчення специфіки виробництва, отримання досвіду і подальшого кар’єрного зростання (так, за 2019 рік тут працевлаштовано 29 осіб віком до 30 років).

Довідка

Львівську ізоляторну компанію було створено на основі Львівського ізоляторного заводу (ЛІЗ), який було засновано у 1965 році. Львівський ізоляторний завод був одним із найбільших виробників у світі відпаленого і загартованого скла. Львівська ізоляторна компанія перейняла і продовжила найкращі традиції виробництва. Більше ніж 250 млн штук ізоляторів, що були вироблені, починаючи з моменту його заснування, успішно використовуються на лініях електромереж з напругою у діапазоні 0,4−1150 кВт в енергосистемах у більше ніж у 30 іноземних країнах світу.

Продукція підприємства — різні типи підвісних, фіксаторних та стрижневих скляних ізоляторів електромеханічною міцністю від 40−400кН. Електротехнічна продукція використовується:

— для ізоляції та кріплення проводів повітряних ліній електропередач;

— в розподільчих пристроях електростанцій і підстанцій;

— для електрифікації залізниці та ін.

Share.