Субота, 25 Березня

Siemens відкрила у Львові навчально-науковий центр електроприводів та систем автоматизації

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До Дня Знань у Львові відкрили центр з підготовки молодих інженерів, повідомляє Zaxid.net.

Свій перший навчально-науковий центр електроприводів та систем автоматизації компанія «Сіменс» облаштувала у «Львівській політехніці». Студенти 1-5 курсу зможуть отримати практичний досвід роботи із системами управління технологічними процесами, електроприводами, дистанційного контролю і моніторингу, збору та аналізу даних. Особлива увага приділятиметься шляхам запровадження цифрових рішень у сферах електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

«Ми показуємо, як важливо це у сучасному світі, щоб запроваджувати сучасні технології, щоб поліпшувати якість, кількість, скорочувати витрати на виробництво. Тому тут можемо моделювати дуже багато прикладів з промисловості», – розповів генеральний директор «Сіменс Україна» Мачей Зєліньскі

Тут студенти отримають практичний досвід роботи із системами управління технологічними процесами, електроприводами та системами дистанційного контролю і моніторингу від провідного технологічного концерну.

© w5.siemens.com

«Львівська політехніка» готує і має кадровий потенціал, а от матеріальне забезпечення деколи потребує кращого. І от те, що фірма «Сіменс» поставила і закупила для цієї лабораторії, власне, є виконанням частини цього процесу підготовки кадрів», – сказав ректор Національного університету «Львівська Політехніка» Юрій Бобало.

Також компанія оголосила конкурс на найкращу дисертацію, яка буде зроблена на контролерах фірми. Переможець в кінці навчального року отримає одну тисячу євро. Тим часом такі центри невдовзі з’являться в Одесі, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі та Києві.

До слова, один з найбільших представницьких офісів “Сіменс Україна”, що функціонував у Донецьку з 2005, через бойові дії довелося закрити на початку війни. Звідти компанія переїхала до Львова.