“Пакунок малюка” в Україні подешевшав майже на 2 тисячі гривень

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пакунки малюка, які почали безкоштовно видавати для українських породіль із 1 вересня, подешевшали з 5 тисяч до 3 377,80 грн. Про це під час брифінгу повідомив директор офісу UNOPS Андрій Буряковський, пише Твоє Місто з посиланням на УНН.

«Вдалося законтрактувати ці поставки за ціною 3 377 гривень 80 копійок за одну коробку. До цієї вартості входить, передовсім, сама коробка, її вміст, послуги упакування, пломбування й транспортування», – сказав Андрій Буряковський.

За його словами, основним постачальником компонентів для пакунку є компанія «ТК-Домашній текстиль». Її обрали у межах конкурсу серед шести підприємств. Спершу держава розрахувала на один пакунок 5 тисяч гривень, однак після укладання угоди з підрядником вдалось зекономити 33% – 180 млн гривень загалом. Зекономлені кошти зможуть направити на закупівлю додаткових бейбі-боксів на початок 2019 року.

Загалом, до кінця року для українських породілей передбачили майже 115 тисяч пакунків малюка.

21 вересня 2018 року Львівська область одержала першу партію «пакунків малюка» в кількості більше 200 штук. 26 вересня, Львівська область одержала другу партію пакунків малюка у кількості 400 штук.

«Пакунки малюка» – одноразова натуральна допомога породіллі при народженні дитини.

Нагадаємо, у травні цього року уряд ухвалив пілотний проект «пакунок малюка», на який для Львівщини з держбюджету планують виділити 34,3 млн гривень. Пакунки видаватимуть безпосередньо у пологовому будинку, незалежно від матеріального стану сім’ї та кількості новонароджених, тобто один бейбі-бокс на одну дитину. До нього входитиме перший необхідний одяг та косметика для маляти.

Тим часом на Youtube та у соцмережах батьки обговорюють та розповідають, що отримали у довгоочікуваних “бейбі-боксах”

Відео про те, що в пакунку маляти на своєму Youtube-каналі поширив користувачка на ім’я Alex CAxalin. На каналі відео уже набрало майже 120 тисяч переглядів.

Share.