Вівторок, 16 Серпня

П’ять турецьких банків запровадять російську платіжну систему “Мір” – Ердоган

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

П’ять турецьких банків запроваджують російську платіжну систему “Мір” заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган після повернення з Сочі.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на турецьке державне агентство Anadolu.

Керівники центробанків двох країн також зустрілися під час перемовин президентів Туреччини та росії 5 серпня. Як заявляє Ердоган такі зміни є полегшенням як для російських туристів, так і для Туреччини.

Як повідомлялось раніше, Ердоган та путін домовились про часткову оплату постачання природного газу в рублях. Незважаючи, на засудження Туреччиною повномасштабної війни росії проти України, Анкара не приєдналась до санкцій США та ЄС про агресора.

Туреччина також продовжує імпортувати енергію з росії, яка забезпечила чверть її імпорту нафти та близько 45% поставок природного газу минулого року. Ердоган також вітає будівництво “Росатомом” атомної станції Аккую, довкола якої розгорівся скандал, після того, як росія усунула від виконання проєкту одного з головних турецьких підрядників.

Нагадаємо, президенти росії та Туреччини Владімір путін та Реджеп Таїп Ердоган на переговорах у Сочі в п’ятницю домовилися про перехід на часткову оплату російського газу в рублях.

Share.