На ремонт доріжок у парку імені Папи Івана Павла ІІ виділили 3 мільйони гривень

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Триває підготовка львівських парків до літнього сезону. Робітники ЛКП «Зелений Львів» інтенсивно працюють, зокрема, висаджують нові квіти та реконструюють старі лавки. Про зміни, які заплановані на цей рік у парках міста, розповів директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк, повідомили у прес-службі ЛМР.

«Ми вже розпочали прибирання у Замарстинівському парку. Далі плануємо зробити капітальний ремонт лавочок на центральній алеї у парку імені Івана Франка, зокрема замінити стару дерев’яну основу на нову. Також хочемо реконструювати Скнилівський парк і парк імені Папи Івана Павла І І. У Стрийському парку вже висаджують квіти вздовж алей та біля оранжереї. У найближчих планах — замінити лавки у сквері на вулиці Ряшівській», — повідомив директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк.

Також за словами директора департаменту містобудування Сергія Коровайника, на ремонт доріжок у парку імені Папи Івана Павла І І було виділено 3 млн грн.

Нагадаємо, загальна площа міських парків — 1137,55 га, у тому числі об’єктів природно-заповідного фонду — 632,95 га. Це 22 парки та лісопарки Львова: Стрийський парк, Снопківський, Скнилівський, Личаківський, Левандівський, Замарстинівський, парк ім. І. Франка, «Залізна Вода», «Горіховий гай», «Високий Замок», «Піскові озера», «Боднарівка», «700-річчя Львова», «Озеро Левандівське», «Знесіння», «Лісопарк Погулянка», «Білогорща», парк ім. Папи Івана Павла І І, парк ім. І. Виговського, «Кортумова гора», «Майорівка», меморіальний комплекс «Пагорб Слави».

Львівська міська рада просить мешканців міста та гостей берегти вуличні меблі і не знищувати лавки та урни.

Share.