П’ятниця, 19 Серпня

На площі Двірцевій перед вокзалом завершують реконструкцію простору

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові завершується реконструкція однієї з найкрасивіших площ міста, площі Двірцевої, що знаходиться перед головним залізничним вокзалом. Зараз тут проводяться підготовчі роботи для запуску нового фонтану, який планують відкрити у травні цього року.

Проєктом реконструкції площі передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту та пішохідної зони, збільшення кількості зупинок, облаштування комфортного громадського простору, облаштування сучасного водограю, нові насадження тощо.

Фото Ukrainian Urban Awards

Відтепер в напрямку центру пішоходу не потрібно буде переходити проїзну частину, адже цього буде створений бульвар, що простягатиметься по центральній осі вулиці Чернівецької. Проте він ще не завершений, адже реконструкцію вулиці лише почнуть цього року та триватиме це приблизно півроку.

Фото: ЛМР

Пішохідну територію біля вокзалу значно розширили, облаштували місця для відпочинку та зелені зони. Тут висадили 86 нових дерев та майже 500 кущів. Також планують облаштування змішаної посадки з використанням багаторічників та декоративних трав.

Фото: ЛМР

Проєкт виконано так, що до будівлі вокзалу майже в притул прилягають зупинки громадського транспорту (трамвай та автобуси). Також зі смугами громадського транспорту поєднали велодорожки. Встановлено відповідні знаки та розмітку.

Фото: ЛМР

Рух транспорту на Двірцевій розділили на два різних потоки. Одна смуга призначена для громадського транспорту, інша – для приватних автомобілів та таксі. Саме тому по ліву сторону площі створено довгу криту платформу для висадки пасажирів з приватних автомобілів і таксі.

Новий фонтан матиме вигляд струмка-річки, через який прокладуть місточки, щоб люди могли переходити його.

Фото: ЛМР

Повністю ремонтні роботи із реконструкції площі мають бути завершені до кінця липня цього року. Вартість робіт, які виконує ТзОВ «Онур Конструкціон», становить 165,5 млн гривень. Проєкт виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Share.