На Підзамче з’явиться новий офісний центр на 15 тисяч кв.м. із підземним паркінгом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Підзамче замість закинутого винного заводу збудують новий офісний центр із підземним паркінгом. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 18 листопада.

Офісний центр з’явиться на вул. Волинській, 10. Містобудівні умови та обмеження на реконструкцію з добудовою будівлі отримала компанія ТОВ «Львівський інвестиційний парк».

Як зазначили на виконавчому комітеті, на території вже відбувається реконструкція площ. Офісний центр буде висотою до 16-ти метрів, а його площа становитиме близько 15 тис. кв. м.

«Тут все ще є великий брак офісних площ. Цей об’єкт пропонує велику кількість якісних офісних площ з відповідними громадськими супровідними функціями. Також планується зробити підземний паркінг на достатню кількість машин», — розповів головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Офісний центр буде розрахований на близько 1,6 тис. робочих місць. Також тут збудують підземний паркінг на 86 автомобілів.

Згідно з містобудівними умовами та обмеженнями, гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд становить 21,64 м. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки — 48%.

Додамо, згідно з даними Youcontrol, ТОВ «Львів Інвест Парк» зареєстроване у Львові з жовтня 2013-го. Власниками компанії є сім’я екснардепа та громадського діяча Ігоря Васюника. Зокрема, бенефіціарними власниками є Оксана Васюник, Олеся Васюник та Тарас Васюник.