На які нові авто витрачали гроші львів’яни у ceрпні, – статистика

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Минулого місяця у Львові та області зареєстрували понад 300 нових легковиків, середня вартість яких перевищила 32 тисячі доларів.

Про це повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Минулого місяця у Львові та області зареєстрували більше трьохсот нових авто, кожне з яких в середньому коштувало 32 тисячі доларів США.

Найпопулярнішими моделями були кросовери. У регіоні сума витрат на покупку нових автомобілів становила 10 мільйонів доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Понад 40% автомобілів, куплених львів’янами, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Авто, що входять у ціновий діапазон до 17 тисяч – 28%. Середня вартість нової машини у Львові перевищила 32 тисячі доларів.

Найпопулярнішими марками в регіоні були Renault – 44 зареєстрованих авто на суму 700 тисяч доларів. А от на 19 машин марки Mercedes львів’яни витратили більше мільйона доларів. Серед моделей найбільш продаваним у серпні був кросовер Kia Sportage. У Львові зареєстрували 17 таких авто.

Додамо, що кількість автомобілів з електродвигуном і гібридними установками по Україні в серпні зросла майже на тисячу одиниць. Про це свідчить дані маркетингового агентства IRS Group.

Як зазначається, протягом місяця здійснено 564 реєстрації електрокарів, що на 8% менше кількості реєстрацій в липні.

При цьому динаміка реєстрацій гібридів продовжує бути позитивною, їх кількість зросла більш ніж на 14% в порівнянні з попереднім періодом.

Частка Nissan Leaf поступово зменшується в загальній кількості реєстрацій електромобілів. Кількість реєстрацій в серпні цієї моделі – 371, на другому місці вже традиційно знаходиться BMW I3 – 27 од., а за нею розташувалася Tesla model S – 21 од.

Трійка лідерів за кількістю зареєстрованих гібридів в серпні виглядає наступним чином: Toyota Rav-4 Hybrid – 113 одиниць, Chevrolet Volt – 65 одиниць, Toyota C-HR Hybrid – 37 одиниць.

Минулого року в Україні продали майже 80 тисяч нових автомобілів, а сума покупок становила більше двох мільярдів доларів. Про це повідомляє RST.ua.

Згідно з повідомленням, найдорожчі автомобілі купували одесити. Середня вартість автомобіля у 2017 році перевищила 33 тисячі доларів. А у Чернігові надавали перевагу бюджетним авто – середня ціна машини становила менше 25 тисяч доларів.

Найпопулярнішою маркою у 2017 році стала Toyota. Автомобілів цього бренду в Україні продали майже 10 тисяч. Також українці часто купували легковики Renault та Volkswagen. Серед моделей бестселером став кросовер Kia Sportage. Таких авто за рік продали більше трьох тисяч.

Крім цього, українці купували і преміальні авто. Наприклад, за рік продали два автомобілі Rolls-Royce Wraith, кожен з яких коштує майже півмільйона доларів.

Також минулого року зареєстрували 15 автомобілів Bentley Bentayga. Вартість одного такого авто становить близько 300 тисяч доларів.

Для порівняння, у 2016 році в Україні продали понад 60 тисяч нових автомобілів. Тоді витрати на покупку нових легковиків становили 1,8 мільярда доларів.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР