Львівський локомотиворемонтний завод отримає замовлення на ремонт 35 електровозів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У 2021 році Львівський локомотиворемонтний завод повинен отримати замовлення на капремонт 35 електровозів.

Як пише ЦТС , про це за підсумками відвідування підприємства повідомив народний депутат України, голова підкомітету з питань з/д транспорту транспортного комітету ВРУ Олександр Скічко.

“Нещодавно Львівський локомотиворемонтний отримав замовлення на ремонт шести електровозів – до кінця цього року. А в наступному році УЗ виділяє 4,7 млрд грн на фінансування локомотиворемонтних робіт, що дозволить профільним підприємствам не тільки вийти з боргів, а й, наприклад, підвищити зарплати своїм працівникам.

Наприклад, ЛЛРЗ вже планує в наступному році збільшити зарплатний фонд на 43% – завдяки замовленням на ремонт 35 електролокомотивів”, – написав Скічко в Facebook.

Також він заявив про потребу УЗ капремонту 800 електровозів. Крім того, нардеп висловив думку, що Україна здатна виробляти власні електровози.

“Причому, за технічними характеристиками багато в чому краще за іноземні аналоги – наприклад, тих же General Electric (в останні десятиліття компанія випускала тепловози). Всі складові, хіба що за винятком несучої платформи, вміють виробляти українські підприємства. Тобто, в Україні є реальна промислова, технологічна і ресурсна база забезпечити свої потреби в локомотивах, а в перспективі – проводити їх на експорт.

Раніше в коментарі ЦТС представники локомотиворемонтних підприємств також озвучували думку, що в Україні може бути налагоджений випуск власних електровозів. Ціна односекційного локомотива могла б скласти близько 1 млн євро.

Нагадаємо, що на потужностях ЛЛРЗ в 2019 році УЗ відремонтувала 10 електровозів. У 2020 році планувався ремонт 8 одиниць. На минулому тижні член правління АТ “УЗ” Франтішек Буреш заявив про плани “Укрзалізниці” реалізувати пілотний проект по відновленню електровозів серій ДС3 і ДЕ1 . Для ремонтів і модернізації намір задіяти виробничі потужності Львівського локомотиворемонтного і Запорізького локомотиворемонтного заводів.