Львівська митниця організувала режим пришвидшеного пропуску палива

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська митниця організувала режим пришвидшеного пропуску палива. Так, тепер на всіх пунктах пропуску автомобілі, які везуть бензин і дизель, пропускають першими та безперешкодно. Про це повідомив керівник Львівської митниці Данііл Меньшиков, передає Твоє місто.

Зокрема, періодично працівники митної служби разом з колегами-прикордонниками об’їжджають всю чергу та створюють для бензовозів окремі коридори – так, щоб пропустити їх першими. У цьому, за його словами, сприяє і польська сторона.

«Колеги так само швидко пропускають бензовози зі свого боку, і швидко оформлюють на виїзд з Польщі. Після перетину українського кордону паливо прямує до всіх регіонів країни – як на забезпечення цивільних потреб, так і, перш за все, на забезпечення нашої армії», – додає він.

Нагадаємо, що АЗС підвищили ціни на пальне. Раніше уряд підвищив торговельну надбавку на дизпаливо та бензин на 40%, щоб запобігти дефіциту на автозаправних станціях. Поки на автозаправних станціях діють обмеження, зокрема на ринку поки що діють кілька обмежень: 20 л на одну автівку в разі заправки автомобіля бензином або дизелем, автогаз відпускається без обмежень, а також 20 л пального на один автомобіль, а в якій конфігурації – 10 л бензину плюс 10 л газу чи дизельне пальне/газ, – обирає водій, керуючись наявністю певного виду пального на АЗК.

Ситуація з пальним на Львівщині є стабільною попри те, що на автозаправних станціях спостерігаються черги в останні дні. Здебільшого АЗС перепрофілювалися на безготівковий рахунок, тобто продають пальне по талонах.