Криптобіржа Binance пожертвувала 1,2 млн доларів для переселенців у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Переселенці, які проживають у Львові, отримають фінансову допомогу від біржі криптовалюти Binance. Для 5 тисяч найбільш незахищених категорій переселенців виділять 1 мільйон 200 тисяч доларів, передає zaxid.net.

Binance Charity Foundation нараховуватиме фінансову допомогу на криптогаманець, звідки її потрібно буде переказати на банківську карту. Ці фінансові операції переселенцям допоможуть здійснити волонтери благодійної ініціативи «Паляниця».

«Допомога у розмірі 75 доларів на місяць, яка нараховуватиметься впродовж трьох місяців, передбачена для жінок з числа ВПО. Насамперед для матерів неповнолітніх дітей та багатодітних, людей з інвалідністю та похилого віку», – повідомив 16 травня голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Тисяча переселенців уже отримала кошти. Гроші їм надійшли впродовж тижня від дня реєстрації.

За словами керівника області, Львівська область стала першою в Україні, де реалізовують такий проект. І допомога 5 тисячам ВПО – це його перший етап.

У Львівській адміністрації ZAXID.NET уточнили, що для переселенців на криптогаманець перекажуть стейблкоїн BUSD. Це оцифровані долари США, 1:1, випущений у партнерстві з Paxos.

Додамо, що від початку війни Binance Charity Foundation зібрала понад 10 млн доларів для допомоги українцям, а «Паляниця» – понад 2 млн доларів.