Середа, 29 Листопада

Гігант консалтингу компанія PwC відкрила у Львові Центр надання послуг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міжнародна консалтингова компанія PwC розширяє свою присутність в Україні завдяки відкриттю Центру надання послуг у Львові. Про це було оголошено на конференції Sourcing in Emerging Europe, яка відбулася в Лондоні 28 березня, пише Mind.

Центр виконуватиме широкий спектр професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC у Центральній і Східній Європі, йдеться на сайті компанії.

У Центрі працюватимуть щонайменше 350 співробітників.

«У PwC ми вважаємо, що колективні сервісні центри повинні відігравати важливу роль у розвитку та економічному успіху Центральної та Східної Європи», – прокоментував Адам Джаміол, партнер PwC в Центральній і Східній Європі, регіонального лідера на ринку консалтингових послуг у сфері центрів спільного обслуговування і аутсорсингу бізнес-процесів.

«Місце для відкриття Центру було вибране після ретельного аналізу. Львів відповідає всім нашим очікуванням: доступ до високоосвічених місцевих кадрів, зручне розташування, відкрите ділове середовище, значні можливості для інновацій, не кажучи про підвищення ролі України в регіональній бізнес-спільноті», – зазначив Річард Поллард, керуючий партнер PwC Україна.

Львівський Центр надання послуг – вже третій такий центр PwC у країнах Центральної та Східної Європи. Ще два знаходяться в Казані (Росія) і Катовіце (Польща).