Grand Hotel Lviv придбав колишню власність Бачевських за 17 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» (Львів, готель Grand Hotel Lviv) придбав на аукціоні малої приватизації 4-поверховий будинок за 16,7 млн ​​грн, повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Будівля розташована по вул.Дорошенка, 37, у Львові і має площу 812 кв. м.

За право придбати ці приміщення загалом змагалось 12 компаній, втім ТзОВ “Холдинг “Гранд Готель” вдалося перемогти у аукціоні, запропонувавши найвищу ціну. Початкова ціна лоту становила 6,7 млн грн.

Уже незабаром компанія має підписати договір на купівлю приміщень у будинку, що на вулиці Дорошенка, 37, за 16 932 250 грн. Вартість одного квадратного метра при цьому становить 20 837 грн.

Придбаний лот по вул. Дорошенка, 37

«Будинок за цією адресою побудований в 1892-1894 роках. За проектом Яна Томаша Кудельського. Першим його власником була сім’я Бачевських – власників відомої львівської фабрики, що виробляла алкогольні напої», – уточнюється на сайті Львівської міськради.

Окрім цього, за три дні до попереднього аукціону, 6 вересня, ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» перемогло також під час електронного аукціону і тепер стане власником нежитлового приміщення підвалу на площі Ринок, 31, загальною площею 73,8 м2.

Купила компанія приміщення у будинку №31 за 5 млн гривень.

Сьогодні цей будинок пам’яткою архітектури національного значення і розташований в межах території внесеної до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Його було споруджено у XVI ст. і перебудовано у 1923 році за проектом архітектора Б.Віктора для родини горілчаних фабрикантів Бачевських.

ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» зареєстровано в 2013 році. Є власником п’ятизіркового готелю Grand Hotel Lviv, розташованого на просп. Свободи, 13 у Львові і відкритого після реконструкції навесні 2018 року.

Власником ТОВ є львівський бізнесмен, депутат міськради Григорій Козловський. Статутний капітал компанії – 30 млн грн.

Цього року Козловський вже встиг відкрити ресторан під назвою «36 По» на площі Ринок, а також готель під назвою “Гранд Готель” на пр. Свободи. На відкриття готелю Козловський запросив Періс Хілтон. Йому також належить ТОВ «Королівська пивоварня», ТОВ «Академія футболу». Окрім цього, він є співзасновником ПП «Телець».

Share.