У Львові продали з аукціону першу від початку війни земельну ділянку, поповнивши бюджет

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 21 квітня, стало відомо, що у Львові продали з аукціону першу від початку війни земельну ділянку. Про це пише пресслужба Львівської міської ради.

«Перший земельний аукціон в умовах воєнного стану відбувся. Насамперед, це плюс 5 млн 223 тисячі до міського бюджету. До того ж, продана ділянка — під промисловість.

А звідси відразу два позитиви: з одного боку, це означає, що бізнес хоче реалізовувати нові проєкти у Львові, а отже — вірить у державу та перемогу. Також це створення нових робочих місць — те, чого так потребує наша економіка.

Продана ділянка — площею 0,64 га на вулиці Бескидській. Купила її львівська фірма, що займається виробництвом плит, листів, труб і профілів із пластмас”, — розповів заступник мера з містобудування Львівської міської ради Любомир Зубач.

Нагадаємо, 27 квітня у місті відбудеться ще один земельний аукціон. Серед об’єктів, які планують реалізувати, зокрема:

– ділянка площею 0,19 га на вул. Городоцькій – для будівництва та обслуговування адмінбудинків, офісних будівель, які займаються підприємницькою діяльністю. Стартова ціна – 2,9 млн грн.

– ділянка площею 0,65 га за адресою вул. Трускавецька – вул. Академіка Я. Підстригача (В). Ділянка призначена для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови. Вид використання – для будівництва та обслуговування гуртівень-складів. Стартова ціна – 8 184 984 грн.

До пропонованих ділянок підведені всі комунікації, вони розташовані в місцях, де є зручне транспортне сполучення.