Дизайнерка, яка у перші дні війни виїхала за кордон, повернулася та відновила роботу бренду у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська дизайнерка Лілія Літковська, яка у перші дні війни виїхала за кордон, повернулася до України та відновила роботу бренду у Львові.

Через три тижні після початку війни Лілія Літковська повідомила, що повертається до роботи після того, як у перші дні після початку вторгнення, її команду розкидало по різних містах України, а хтось виїхав за кордон. Вона відкриває виробництво у Львові, щоб дати роботу своїй команді, а також забезпечити роботою вимушених переселенців.

«Три тижні війни. Багато життів, сім’ї, підприємства було зруйновано. Але ніщо не може зруйнувати наші переконання та мрії. Наш дух сильний як ніколи. Кожен робить все можливе, щоб забезпечити нашу перемогу та світле майбутнє», – написала Лілія Літковська на своїй сторінці в Instagram.

«Війна розкидала членів команди Litkovskaya по Україні, деякі, як і я, поїхали до інших країн. Тиждень тому я повернулася до України і знову зібрала свою команду у Львові. Ми починаємо працювати над просуванням нашої неймовірної країни та наданням робочих місць біженцям в Україні та Європі. Їм треба підтримувати свої сім’ї, а економіка України має працювати, незважаючи на скрутні часи», — написала вона.

Для своїх клієнтів вона повідомила, що команда працюватиме у безпечному місці, і незабаром люди по всьому світу зможуть отримувати «нашу чудову продукцію, яка несе у собі характер української свободи».

Нагадаємо, багато українських дизайнерів, які залишилися в Києві, перевели своє виробництво на потреби армії — шиють балаклави, бронежилети, термобілизну, спальники, взуття, а також плетуть захисні сітки.