Неділя, 25 Вересня

Дорогу до Голосківського цвинтаря реконструюють за майже 90 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівську вулицю Миколайчука, що веде до Голосківського цвинтаря, реконструюють за майже 90 млн грн. Про це стало відомо з системи держазакупівель Prоzorro, пише Zaxid.net.

14 червня департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради підписав угоду на реконструкцію вул. Миколайчука (від вул. Орлика до Голосківського кладовища) з ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1». Компанія виконає роботи за 87,8 млн грн. Додамо, що протяжність вулиці Миколайчука, яку будуть реконструювати – 1,7 км.

Згідно з технічною документацією, підрядник має замінити комунікації, прокласти нове дорожнє покриття, відремонтувати тротуари та облаштувати освітлення вулиці. Роботи мають бути виконані до 25 грудня 2020 року.

За даними бізнес-платформи YouControl, у ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» є понад 380 акціонерів. Найкрупніший пакет акцій (понад 5%) належить львів’янину Василю Хавраку.

За даними антикорупційного сайту «Наші Гроші. Львів», у 2016 році акціями фірми володів Юрій Доскіч (16%), батько депутата Львівської міської ради Остапа Доскіча. Василь Хаврак також є співзасновником ГО «Інтереси громади» спільно з помічниками депутата Доскіча Олександром Романюком, Ориславою Мілян та Іриною Садовою. Комерційним директором «Львівського спеціалізованого будівельно-монтажного управління №1» є колишній директор управління ЖКГ Львівської міськради Юрій Голець.

Share.