Неділя, 28 Листопада

На Дорошенка продали приміщення за 22 млн гривень

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівська міськрада продала приміщення на вул. вул. Дорошенка, 6 і 8 за 22 млн грн фірмі, яка минулоріч вже придбала інші приміщення у цьому будинку.

Управління комунальної власності ЛМР продало у системі ProZorro нежитлові приміщення на вул. Дорошенка, 6 і 8 у Львові, загальною площею 718,9 кв.м.

Аукціон стартував 18 жовтня, участь у ньому взяла лише одна компанія – ТзОВ “Ігрек Інвест”, яка запропонувала придбати за приміщення 21 950 007 грн. Цю фірму й обрали переможцем, а початкова вартість приміщення становила 19 950 000 грн.

Приміщення на вул. Дорошенка, 6 та 8 продали одним лотом, оскільки вони – з’єднані та не мають між собою окремої стіни. «Будинок потребує ремонтних робіт, і дуже добре, що переможець вже раніше купив 2-й поверх», – додала начальниця управління комунальної власності Інна Свистун.

Закупівля складається із:

  • приміщень третього поверху, загальною площею 320,1 кв.м, на вул. Дорошенка, 6;
  • приміщень другого та третього поверхів, загальною площею 59,7 кв.м, на вул. Дорошенка, 8;
  • приміщень першого та третього поверхів, загальною площею 339,1 кв.м, на вул. Дорошенка, 8.

Обидва триповерхові будинки, у якому знаходиться приміщення, розташовані в Галицькому районі в межах історичного ареалу Львова. Будинок на вул. Дорошенка, 6 є пам’яткою архітектури місцевого значення й зведений у 1840-1850 роках за проектом архітектора Альфреда Каменобродського, а у 1893 році тут добудували флігелі.

За брамою цієї будівлі в стилі бідермаєр починається проїзд Крива Липа, колишній Пасаж Гаусмана.

За даними порталу YouControl, ТзОВ “Ігрек Інвест” зареєстроване з липня 2018 року у Львові, займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Керівником та власником фірми є львів’янин Степан Стойко, якому також належать такі підприємства: ТзОВ “Західне бюро економічної безпеки” (діяльність у сфері права), ТзОВ “Скайрон” (діяльність у сфері фотографії). Крім цього, Стойко є керівником таких фірм: консорціум “Концесійні транспортні магістралі” (будівництво доріг і автострад), ТОВ “Над Морем” (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна).

Ця фірма у вересні 2019 року придбала за 30 млн грн приміщення підвалу, першого та другого поверхів у будинку вул. П. Дорошенка, 6 та 8, площею 933,5 кв.м. Додамо, початкова вартість цих приміщень під час першого аукціону становила 52 млн грн, однак її зменшили до 26 млн грн через те, що на перший аукціон ніхто не подався.

Share.