Інвестор, який будує школу на вулиці Героїв Крут, готовий побудувати ще одну – в районі Під Голоском

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вулиці Героїв Крут триває будівництво комунальної школи за кошти інвестора. Новий корпус ліцею № 80 зводить будівельна компанія Resident Development.

Члени виконкому та представники робочої групи напередодні побували на будівельному майданчику та пересвідчилися, що зведення школи триває. Зараз тут виконують роботи з облаштування фундаменту, який складається з трьох секцій. Одна із секцій уже готова. На другій, у частині басейну, завершують засверлювати палі і вже наступного тижня будуть заливати бетонну подушку.

А третю секцію фундаменту, яка через складний ландшафт буде фактично на рівні другого поверху, облаштовуватимуть, коли закінчать роботи на нижчому рівні. До кінця року забудовник обіцяє повністю звести так звану «коробку», а наступного – зайнятись внутрішніми роботами та благоустроєм.

«Справді багатьом важко повірити (навіть декому в міській раді), що якийсь забудовник за власні гроші будує школу, а потім не збирається її залишити у приватній власності – цей освітній заклад буде міським, комунальним», – розповів Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

Новий корпус школи розрахований на 500-600 учнів.

«Ми зможемо переселити у 80-й ліцей початкову школу, яка зараз працює в приміщенні дитсадка на вул. Мишуги. А це водночас вивільнить нам приміщення для розширення садочка. Там можна буде відкрити нові групи приблизно на 160 дітей», – зазначив Любомир Зубач.

За його словами, цей інвестор готовий побудувати ще одну школу в районі Під Голоском.