Епіцентр незабаром відкриє новий торгово-розважальний центр компанії у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Поблизу Львова незабаром відкриється новий торговий центр «Епіцентр». Він буде розташований в безпосередній близькості від ТРЦ King Cross у Сокільниках, пише портал All Retail.

Нагадаємо, восени минулого року компанія «Епіцентр К» анонсувала плани побудувати у Львові перший власний повноцінний торгово-розважальний центр. Директор з роздрібної торгівлі компанії Володимир Гончаров повідомляв, що спочатку заплановано будівництво сортувального центру площею 50 тис. кв.м, після чого проєкт розшириться до формату торгово-розважального центру.

“Це буде сучасний торговельний центр із відкритими фасадами, де побудуємо перший регіональний логістичний комплекс за аналогією логістичних складів компанії Amazon. У будівництво плануємо залучити 2,9 млрд грн. У торговельному центрі працюватиме 700 людей і ще півтори тисячі — у центрі обслуговування замовлень”, — повідомляв раніше гендиректор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

Наразі відомо, що «Епіцентр» проводить активний пошук працівників на різні вакансії: завідувач аптеки, фармацевт, флорист, обвалювальник м’яса, оброблювач риби, кухар та ін.

У новому «Епіцентрі», як повноцінному формату ТРЦ, передбачено продуктовий супермаркет, хаб доставки та drive арену — відділ із будівельними матеріалами просто неба.

Цікаво, що нова концепція «Епіцентру» веде за собою не тільки внутрішні, а й зовнішні зміни: у нового торгового об’єкта мережі змінено логотип, який візуально притаманний для торгово-розважальної сфери — неускладнений зайвими елементами та впізнаваний.

Відзначимо, що новий ТРЦ «Епіцентр» розташується поряд з ТРЦ King Cross, де вже працює традиційний гіпермаркет ритейлера площею близько 8 тис. кв.м. Як надалі будуть функціонувати два торгові об’єкти, розташовані неподалік один від одного — поки невідомо.

Новий «Епіцентр» — окрема торгова територія, фасад якої сягатиме понад 500 метрів. Загально в експлуатацію планується ввести 240 тис. кв.м площ.