Вже зовсім скоро у Львові розпочнеться 11-ий Дитячий Форум

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

10−13 травня у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться Дитячий Форум — одна з найбільших в Україні подій для розвитку та радості дітей.

«Дитячий Форум у Львові» – один із найбільших фестивалів України цілковито присвячений дітям, заснований та проводиться ГО “Форум видавців” із 2007. Простір Дитячого Форуму поділений на зони за зацікавленями. Це майданчики науки та мейкерства, крафту, літератури, зоокуточок. Щороку частина заходів включає інклюзивні події.

Мета: показати дітям, що читання — це цікаво, і що для того, аби стати справжнім творцем у будь-якій галузі (від мистецтва і до розвитку нових технологій) необхідно вміти включити уяву.

Цільова аудиторія: діти молодшого та середнього шкільного віку, старшокласники, групи учнів з вчителями та бібліотекарями, юні книголюби.

Цього року Дитячий форум відбувається у форматі великої гри «8 ключів Буквордсу».

© прес-служба ЛМР

Про Дитячий Форум у цифрах:

15 000 відвідувачів (очікувана кількість) — дітей від 0 до 13 р., батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 15 областей України та м. Львова, а також з районів та міст Львівської області.

Понад 1000 заходів у програмі Дитячого форуму.

172 учасники Дитячого Форуму, з них: 117 організацій, 32 видавництва, 32 автори, 9 ілюстраторів, 9 культурних менеджерів, 5 перекладачів, 10 музеїв, 7 бібліотек, 12 театральних студій, 7 танцювальних студій, 42 майстри, 16 науковців, 17 керівників культурних та освітніх організацій, 11 спортсменів, 11 бібліотекарів.

Просторова гра-квест «8 ключів Буквордсу»: За легендою, одного весняного ранку за книжковою шафою у Львові знайшли потаємні двері до чарівного королівства Буквордс. Але сталася халепа — загубилися чарівні ключі. Знайти та здобути їх зможе лише справжній Володар — найкмітливіший супергерой.

Тематичні землі: «Печера Жахайликів», «Камелот», «Задзеркалля», «Галактична імперія», «Зачарований ліс», «Ігросфера», «Галявина Єдинорогів», «Долина Драконів», Королівський Дитячий садочок.

© bookforum.ua

Література — печера Жахайликів: у програмі візьмуть участь дитячі письменники, ілюстратори та видавці: Володимир Арєнєв, Сашко Гаврош, Лариса Денисенко, Мар’яна Савка, Галина Малик, Катерина Міхаліцина, Сергій Прилуцький, Надійка Гербіш, Галина Вдовиченко, Ганна Осадко, Таня Стус, Валентина Вздульська, Галя Ткачук, Іван Андрусяк, Олег Ткачук. Також на тематичному просторі відбудеться видавничий квест за участю видавництв-учасників ярмарку.

Вперше — спеціальна програма від міських та обласних бібліотек міста Львова, які житимуть у Печері Жахайликів в холі 1 поверху Палацу Мистецтв.

 

Наука та винахідництво — «Галактична імперія» Науково-пізнавальні заходи для дітей різних вікових категорій: видовищні наукові експерименти, майстер-класи, лабораторні практикуми, робототехніка, програмування, віртуальна реальність.

«Камелот» — спорт, рухливі ігри: різноманітні спортивні заходи, зустрічі з олімпійцями, медичні майстер-класи та все для активного та здорового життя.

«Задзеркалля» — музика, театр: майстер-класи з сценічної імпровізації, гри на музичних інструментах, а також зі співу та джазової імпровізації, уроки ораторського мистецтва, вистави, покази фільмів, кулінарні майстер-класи і не тільки.

«Зачарований ліс» — екологія/мандри: справжній зоопарк, екологічні майстер-класи, ігри та випробовування для справжніх мандрівників та захисників природи, майстер-класи з пакування наплічника, ботобатли та інше.

Королівський дитячий садочок (простір для дошкільнят): ігри, творчі майстерки, музичні та танцювальні заходи від центрів дитячої творчості, навчальних центрів та інших організацій для найменших відвідувачів.

«Ігросфера» — постійно діючий простір з настільними іграми від українських та польських виробників. Торік під час Дитячого форуму було розроблено декілька ігор, які вже цього року можна буде придбати.

«Галявина Єдинорогів» — творчі майстер-класи: майстер-класи з різних видів творчості та рукоділля, малювання картини, створення ілюстрацій до книжок, ліпка улюблених книжкових героїв, виготовлення листівок чи іграшок та багато іншого,

«Долина Драконів» — музейний простір: презентації та майстер-класи від музеїв, тематичні майстер-класи та створення книг, блокнотів і багато цікавинок від музейників.

© прес-служба ЛМР

*Повна програма заходів — доступна на сайті bookforum.ua

Вхід на площу перед Палацом, на галерею буде безкоштовним, тому всі, хто хоче просто прийти і придбати книжки, будуть мати таку можливість — не потрібно для цього купувати квитки. А вже в самому Палаці буде відбуватися дійство, і щоб потрапити на нього, потрібно мати квитки”, — розповіла Анна Батищева, учасник простору наука та Tech StartUp School разом з роботами, координатор Дитячого форуму.

Квитки у продажі з 10 квітня на сайті bookforum.ua. Вхід безкоштовний для дітей з багатодітних родин, дітей з малозабезпечених родин, осіб з інвалідністю, дітей переселенців, дітей учасників АТО, учасників бойових дій і героїв Майдану, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей-сиріт та напівсиріт, пенсіонерів (за віком).

Контакти: прес-секретар Марія Кравченко, presa@bookforum.com.ua, тел. 990 545 905.

Слідкувати за новинами та анонсами можна на: сайті bookforum.ua, у Фейсбуці

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР