Субота, Березень 23

Ветеран АТО відкрив рибний ресторан у Львові

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сергій Бондарук воював на фронті, а тепер пригощає львів’ян і туристів доступною рибою. Делікатеси замість свинцю: як складається життя ветерана АТО після війни, йдеться у сюжеті Zaxid.net.

Ветеран АТО Сергій Бондарук, що повернувся з воєнного пекла, вирішив кардинально змінити своє життя і відкрив у Львові – місті кулінарних насолод – рибний заклад Cafe Fisher. Заклад розташовується на вулиці Модеста Менцинського, 5.

У складі 14-ї бригади Збройних сил взявся готувати «гарячі страви» сепаратистам. Каже, після сходу загострилось почуття справедливості.

Кулінар розповів журналістам про мету свого проекту.

Чоловік з дитинства цікавився кулінарією, однак війна забрала в нього роки самореалізації. Рибний проект Бондарука є монозакладом – він сам – шеф-кухар у своєму ресторані. У закладі подають стейк з лосося, форель, тіліапію, коропа по-домашньому, восьминогів, лангустинів і мідій в винному соусі.

 

Концепт ресторану полягає в тому, щоб зробити їжу більш доступною. Дизайн інтер’єру придумала дружина бійця Ірина. Ремонт робили теж самі. Тесть Сергія змайстрував меблі.

“Проаналізував ринок Львова – зараз попит на суші і сиру рибу. А монозакладів, де готують традиційні страви з риби не так вже й багато”, – розповідає Сергій Бондарук.

“Смажена форель відвідувачам подобається, лосося тушкуємо на вершковому соусі, українську річкову рибу готую за європейськими технологіями. А ось сам я рибу не люблю. Я виріс біля річки. Смажена риба постійно була на столі”, – зазначає Бондарук.

Середній чек у закладі становить 100-120 грн.

За освітою Сергій інженер-електромеханік залізничного транспорту. Працював на залізниці.

На смакоту клієнти клюють із задоволенням. У закладі не продають алкоголю, а відвідують його справжні гурмани. Та великій рибі ‒ велика водойма. Сім’я мріє про розвиток рибної ресторації.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР