У Львові створять туристичний маршрут стінописами Підзамча

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учасники проекту Lviv WallKing, який втілюється у Львові, планують розробити новий пішохідний туристичний маршрут, присвячений місцевому вуличному мистецтву

Про це заявив автор ідеї проекту Тарас Довгалюк, повідомляє Zaxid.net.

“В основі проекту Lviv WallKing лежала ідея створення туристичного маршруту мистецькими об’єктами Підзамча. Тут і так була велика концентрація вуличного мистецтва – ми хотіли додати ще і створити концентрований тур», – розповів Довгалюк.

Перші мурали були створені у вересні. Всього у рамках Lviv WallKing львівські вуличні художники намалювали шість муралів і ще один створять найближчим часом:

 
  • вул. Чорноморська, 1. Автор – Андрій Савчишин (Stone). «Спектр».
  • вул. Весела, 4. Автор – Тарас Довгалюк (Arm). «Споглядання».
  • вул. Сянська, 9. Автор – Віталій Грех (Dilk). «Точка фокусування».
  • вул. Сянська, 4. Автор – Сергій Грех (Feros). «Твоє місто – твій дім».
  • вул. Гайдамацька, 4. Автор – Володимир Федусів (Keno). «Дзиґа».
  • вул. Ген. Т. Чупринки, 25. Автор – Дмитро Ткаченко. «Ретроспектива».
  • вул. Жовківська, 49а (в процесі створення). Автор – Сергій Радкевич. «Соціальні перегони».

Планується, що для нового пішохідного туру розроблять спеціальні ілюстровані брошури із інформацією про об’єкти вуличного мистецтва, які є на Підзамчі та в інших районах міста. Також буде розроблена програма для туристичного чат-бота, завдяки якому можна буде дізнатись інформацію про львівські мурали.

Проект реалізується мистецьким об`єднанням «Фарбований лис», ГО «Інститут суспільних ініціатив». На початку року художники виграли конкурс соціально-культурних проектів від Львівської міської ради «Зробимо Львів кращим» на 2017 рік та отримали 65 тис. грн на цей проект.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР