Неділя, Вересень 15

Цієї неділі відбудеться «Знесіння Фест 2019». Повна програма фестивалю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У програмі фестивалю – лекції, майстер-класи для дітей та дорослих, ярмарок, фуд-корт та тематичні фотозони, пише Tvoemisto.tv.

Цієї неділі, 15 вересня, у Львові втретє відбудеться «Знесіння Фест». Тематика заходу – звернення до естетики 100-літнього минулого. У межах події відбуватимуться культурні заходи на музичній, літературній та освітньо-історичній сценах.

Локація фестивалю – FESTrepubliс, що на вул. Старознесенська, 24-26. Вхід – 20 грн.

Програма

Головна сцена
13.00 – урочисте відкриття фестивалю Знесіння Фест;
13.15 – лекція «Львів і Знесіння 100 літ тому», спікер Юлія Жміньковська, екскурсовод;
14:00 – лекція «З них починалася українська естрадна пісня: Б. Весоловський і його генерація», спікер Роксолана Гавалюк, музикознавець;
14.30 – романси композитора міжвоєнного періоду Б. Весоловського у виконанні Ореста Цимбали;
15:00 – презентація книжечки «Звірята зі Знесіння», співавторки Христина Валько та Віра Шпирка, (Бюро УГКЦ з питань екології, видавництво «Коло»);
15:20 – кулінарний майстер-клас «Столітня батярська їжа зі Львова», бренд-шеф Сергій Пожар і кулінарна блогерка Пані Стефа;
16:15 – оголошення переможців конкурсу господинь (пляцки з андрутів до участі в конкурсі приймаються до 14:30 год.)
16.40 – виступ ретро-джаз та нео-фольк гурту Ladies` TRIO;
17.30 – майстер-клас із ретро танців від засновника Школи аргентинського танго «Barrio de Palermo» – Nitti Palermo;
18.00 – виступ бенду музичної школи «Muzcool»;
18:30 – виступ Гордія Старуха, виконавця-мульти інструменталіста, лірника;
19:10 – кавер-гурт Перебендя;
20:15 – рок-гурт Rock-H / Рокаш.

Лекторій
13:00-16:00 – огляд зубчиків дитячими стоматологами Олегом Діжаком та Марією Крижанівською від дитячого центру здоров’я імені Анни Мазуренко;
13:00 – лекція-показ «Стильні українки міжвоєнного Львова», спікер Уляна Явна, колекціонерка давнього одягу
14.00 – лекція «Психологічні виклики сьогодення та 100 років тому: чи роблять вони жінок сильнішими?», спікер Євгенія Аракєльян, клінічний психолог, психотерапевт;
14:45 – лекція «Чи дорослішають іграшки?(Діти і гаджети)», спікер Ігор Бущак, асистент кафедри початкової дошкільної освіти ЛНУ ім. І. Франка та директор «Добрі послуги «Нанашко»;
15:30 – лекція «На пологи разом: правильні партнерські пологи», спікер доула Лідія Коноваленко;
16:20 – лекція «Як і коли розповідати дітям про секс», спікер отець Дмитро Романко, засновник інноваційного сімейного простору “Як вдома»;
17:00 – лекція «Екоміфи та реальність», спікер Ірина Білик, засновниця еко-бренду «Bilka-зелені думки в дії»;
17:45 – лекція «Сортування сміття вдома чи на роботі. Що сортувати, яким чином і для чого», спікер Ілько Петрик, координатор соціального проекту «Зелена Коробка – Green Box».

 

Майстер-класи для дорослих
14:00 – валяння, майстриня Світлана Вдович;
14:00 – скетчінг, художня школа «MARKO art school»;
15:00 – малюнок на склі, майстриня Галина Якубишин, керівник зразкової студії художнього та ужиткового мистецтва Палацу культури ім. Гн. Хоткевича;
16:30 – гончарство, студія гончарства та ліпки «Yeti House Ceramic Studio».

Майстер-класи для дітей
13:00-17:00 ─ дитячі забави-розвивалки для найменших від RoSoTours «Мама, тато і малюк»;
13:00-17:00 ─ гра «ЕКО-МЕМО: розвиваємо звичку сортування відходів»;
13:00 – валяння, майстриня Світлана Вдович;
13:00 – розмальовування пряників, майстриня Наталія Бундзило;
13:00 – Листівка в стилі ретро, Дитяча бібліотека-філія №27;
13:00 – малювання кавою, майстриня Галина Якубишин, керівник зразкової студії художнього та ужиткового мистецтва Палацу культури ім. Гн. Хоткевича;
13:30 – «Шкарпетковий супергерой» – майстер-клас з письменницею Галиною Вдовиченко за книжкою «Ліга непарних шкарпеток», (Видавництво Старого Лева);
14.00 – піратські читання із письменником Жаком Жаб’є;
14:00 – аплікація крупами для дітей 2,5-5 років, студія рукоділля «Творчі Нравки»;
14:00 – виготовлення еко-торби, майстриня Галина Якубишин, керівник зразкової студії художнього та ужиткового мистецтва Палацу культури ім. Гн. Хоткевича;
14:00 – вітраж за мотивами творчості Я.Г.Розена для найменших, ЛНГМ ім. Б.Возницького;
14:30 – «Паросткова руханка» – читання-забавляння з письменницею Катериною Міхаліциною за книжкою “Хто росте у лісі” («Видавництво Старого Лева»);
15:00 – робототехніка від комп’ютерної академії IT Step;
15:00 – виготовлення святкової листівки (для дітей 5-9 років), студія рукоділля «Творчі Нравки»;
15:00 – вивчаємо польську разом із мовною школою «FILLWORD»;
15:00 – аплікація: прикрась свій капелюшок або метелик, ЛНГМ ім. Б.Возницького;
16:00 – «Паперове містечко» для дітей 4-8 років, студія рукоділля «Творчі Нравки».

Інші заходи, 14 вересня

10:30 – екскурсія парком Знесіння з Олександром Завадовичем (місце зустрічі – вул. Довбуша, 24), обов’язкова попередня реєстрація.

15 вересня

13:00 – 22:00 – ярмарок та фуд-корт, тематичні та інтерактивні фотозони;
13:00 – 20:00 – фотоконкурс #РетроЗнесінняФест;
13:00 – 17:00 – колесо Фортуни;
13:30 – показові виступи від Футбольного клубу «Знесіння»;
14:30 – сімейна естафета;
13:00 – інформаційний пункт від корпорації «Артеріум» із промоцією здорового способу життя та турботи про своє здоров’я;
13:00 – бульбашкове шоу від театру «Долина Казок»;
14:00 – банси від корпорації «Артеріум».

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР