Середа, Вересень 26

ТОП-11 найочікуваніших подій жовтня у Львові

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У жовтні у Львові відбудеться чимало цікавих подій. Ось добірка ТОП-11 найочікуваніших заходів другого місяця осені:

Міський день еклерів

Цього року у Львові вже вдруге відбудеться міський день еклерів. Проходитиме свято на площі Музейній.

Коли? 7-8 жовтня.

Перегляд сучасного польського кіно “Під Високим Замком”

У жовтні у Львові вже вшосте відбудеться фестиваль сучасних польських фільмів. Цього року у Львові представлять 25 найсучасніших творів польської кіноіндустрії.

Коли? 6-15 жовтня.

XXIIІ Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

Уже традиційно у жовтні у Львові відбудеться міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». Програма фестивалю є дуже насиченою і розкриє відвідувачам розмаїття сучасних музичних стилів, жанрів та інтерпретацій.

Коли? 6 – 15 жовтня.

Фестиваль Криму – сімейне свято на Сихові

Переселенці, що живуть у Львові підготували для громади Сихова цікавий захід, присвячений Криму.

Після анексії півострова увага Криму майже не приділяється, а брак інформації призводить до появи стереотипів та упередженого ставлення як до переселенців, так і до життя людей на окупованій території. Головна мета фестивалю – надати достовірну інформацію про наш українській Крим, показати історичний та культурний зв’язок між Кримом та іншими областями України, познайомити з його багатогранною історією, культурою та традиціями.

Коли? 8 жовтня на площі перед Культурно-освітнім центром ім. О.Довженка з 12.00 до 18.00 години

Фестиваль короткометражних фільмів “Wiz-Art”

11 жовтня у Львові розпочнеться міжнародний фестиваль короткометражних фільмів. Цього року фестиваль відбудеться у ювілейний – десятий раз. Під час фестивалю відбудеться не тільки показ фільмів, а й лекції та вечірка.

 

Коли? 11-15 жовтня.

Національне Свято Шоколаду у Львові

13 жовтня у Львові розпочнеться Свято Шоколаду, яке заслужило звання найсолодшого свята країни. На відвідувачів чекає імпровізована шоколадна майстерня, інтерактивні розваги та багато іншого.

Коли? 13-15 жовтня.

Lviv Acoustic Fest 2017

14 жовтня у Львові розпочнеться акустичний фестиваль – Lviv Acoustic Fest . Впродовж двох днів фестивалю на ній виступить 12 артистів, серед яких – Один В Каное, Сальто Назад та інші.

Коли? 14-15 жовтня.

День Гарбуза у Шевченківському гаю

У Музеї народної архітектури і побуту у Львові ім. Кл. Шептицького (Шевченківський гай) відбудеться свято “День Гарбуза”.

Відвідувачі дізнаються про цінність та цілющі властивості легендарної городини, зможуть поласувати гарбузовими смаколиками, ознайомитися з кулінарними новинками страв із гарбуза, випробувати свою інтелектуальну та богатирську силу, взяти участь у драйв-змаганнях, помилуватись осінніми барвами і просто… приємно провести час. На дітей чекає шоу від партнерів свята.

Коли? 15 жовтня

Свято Сиру і Вина

За кілька днів після того, як у Львові закінчиться акустичний фестиваль, у місті відбудеться Свято Сиру і Вина. Воно традиційно проходитиме у Львівському палаці мистецтв і розпочнеться із великої давильні винограду.

Коли? 19-22 жовтня.

Львівський Тиждень Моди

Наприкінці жовтня Львів знову перетвориться на модну столицю України. Впродовж чотирьох днів у нашому місті проходитиме Lviv Fashion Week 2018.

Коли? 26-29 жовтня.

Grand Prix Lviv Half Marathon

В останній дні жовтня у Львові відбудеться Grand Prix Lviv Half Marathon. Львів’яни та гості міста зможуть пробігти дистанцію у 2 , 5 або 10 км.

Коли? 29 жовтня.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР