Понеділок, Березень 25

Шістнадцяті «Флюгери Львова» запрошують на джаз та old skull рок (Програма)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Один з найвідоміших фестивалів Львова, «Флюгери Львова», які вже шістнадцять років поспіль розпочинають сезон фестивалів міста, відбудуться 5-6 травня, пише Львівська газета.

Як і завжди, музика «Флюгерів» лунатиме у самому серці міста – дворику Львівської Ратуші.

Цього разу фестиваль запрошує своїх шанувальників на джаз, world music та old skull рок.

Зі спільним проектом виступлять улюбленці «Флюгерів» «ShockolaD» і «DagaDana». «Lindblad & Friends» привезуть з Норвегії старого доброго і спокійного року. «Impressions Quartet» наповнить дворик плавними мелодіями, а «Львівська Школа Джазу та Сучасної Музики» буде презентувати молоді проекти, які творитимуть майбутнє джазового Львова.

Традиційне «Прокидання» відбудеться недільного ранку 6 травня із «Піккардійською Терцією». Піккардійці представлять свої старі, улюблені слухачами, пісні та нові твори з альбому «Лети…».

Програма

Квитки доступні:

на вечір 5 травня – 150 грн.

на «Прокидання» 6 травня – 100 грн.

абонемент (вечір 5 травня та «Прокидання» 6 травня ) – 200 грн.

Придбати квитки в Інтернеті: gastroli.ua/events/flugeri-lvova-2018

Також 6 травня, в неділю ввечері, на основній сцені святкування Дня Міста (пл. Ринок) «Флюгери Львова» представлять проект «Arboretum» (Польща) з прем’єрою програми «Мазури та Поділля».

 

Організатори фестивалю: Мистецьке об’єднання «Дзиґа» , ГО «Вірменська 35»

Довідка: «Флюгери Львова» – один з найдавніших львівських фестивалів. Він традиційно проходить у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Львівської Ратуші. На «Флюгерах» виросло ціле покоління музикантів та слухачів. За 15 років на фестивалі виступило 283 гурти, концерти відвідало понад 100 тисяч людей, а на ранкових «прокиданнях» виступали «Мертві Півні», «ГИЧі», «Арабески», «Очеретяні коти», дитяча студія «Петрос», Віктор Морозов, Енвер Ізмайлов, «ТНМК», «Кому Вниз», «Крихітка». Зараз фестиваль шукає новий формат та нову місію. І просять допомогти своїми порадами. Розкажіть, яким бачите оновлений фестиваль: ОПИТУВАННЯ.

За цей час дерева у дворику виросли на 50 см, а гурти, які починали тут свою кар’єру, стали зірками. Випитої на «Флюгерах» кави та коньяку не злічити, як і несподіваних знайомств, знятих з неба зірок, захоплених вигуків та щасливих очей.

“Уявіть собі Львів. Урочистості, концерти, переповнені кнайпи, сила екскурсій та народних строїв, наманекюрених левів і розцяцькованих туристів, вуличних театрів і стихійних експромтів… Нарешті настає вечір і ти, втомившись від святкового гамору та колотнечі, неначе ветеран визвольних змагань доповзаєш до своєї джазової криївки і розчинялися в музиці, в ароматі кави, сигар та весняного цвіту… Високий “біг-бен” Ратуші, мерехтіння свічок, поважні пани ностальгійно попивають коньяк, молодь із пивом розміщується просто на землі, джазові мелодії огортають тіло і заповзають до середини, раптом піднімаєш голову і бачиш над цим всім спокійне зоряне небо… Так було кожних «Флюгерів». Цього року буде ще краще!”, – пишуть організатори.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР