Кілька тисяч паломників з’їдуться до Львова на зустріч спільноти Тезе (Програма)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 27 квітня по 1 травня у Львові проведуть зустріч молодих християн, що організована спільнотою “Тезе” (Франція). Захід відбудеться в Україні вперше. Він став можливим завдяки співпраці між “Тезе”, Церквами та місцевою владою.

Учасники житимуть разом із сім’ями львів’ян, у релігійних спільнотах та школах, і навіть у мера міста Львова Андрія Садового.

У програмі форуму – загальні молитовні зустрічі, які пройдуть на велотреку СКА і на яких молоді християни зможуть почути роздуми настоятеля Тезе брата Алоїса, відбудуться «майстерні» з культури, мистецтва, історії, екскурсії храмами та іншими визначним пам’яткам Львова, повідомляє Твоє Місто.

«З 27 квітня по 1 травня у Львові буде тривати велика молитва. Тисячі людей приїжджають до Львова молитися, і їх всіх треба десь поселити. Дуже багато людей вже взяли собі гостей з різних країн світу. Це, до дечі, добра нагода трошки мову підівчити: хтось бере англомовних, хтось – франкомовних, хтось – польськомовних. Наша родина, до речі, теж двох гостей бере. Тому закликаю усіх долучатися, щоби Львів і надалі був такою молитовною столицею світу», – сказав мер Львова.

 

Для того, аби поселити паломника у своїй оселі, потрібно зовсім небагато. Тим паче, що варто лише забезпечити ночівлю – упродовж дня іноземних гостей вдома не буде. Організатори зустрічі не наполягають на тому, щоб учасникам зібрання Тезе надали канапи – варто, щоб у квартирі було бодай кілька квадратних метрів, де могли б розміститися люди. Всі вони матимуть із собою каримати та необхідні для ночівлі речі.

«Якщо Ви зрозуміли, що готові зробити справу милосердя і прихистити подорожнього у своїй оселі, а також організувати собі незабутній час із багатогранною та цікавою молоддю із інших країн, зголошуйтеся! Для цього варто зателефонувати за номером: 0731397192, або написати: lviv@taize.fr , або зайти до офісу, який розташований в організації «Українська молодь Христові» на вулиці Пекарській, 13», – додають у БО «Фундація Духовного Відродження».

Довідка:

Тезе – це селище у Франції, яке є осередком міжнародного християнського монашого згромадження, складається з близько 100 братів з усього світу. Ядром життя спільноти є проста молитва у формі коротких пісень, що чергуються із роздумами про Бога та читанням Біблії.

Основним завданням братів є організація міжнародних зустрічей для молоді, під час яких учасники спільно моляться, обговорюють духовні питання, відвідують лекції на різні теми. Зустрічі відбуваються як у самому Тезе, так і в інших містах у всьому світі. Наймасштабнішою є новорічна, окрім неї впродовж року відбуваються регіональні зустрічі, метою яких є об’єднання християнської молоді із сусідніх країн. Важливо, що зустрічі є екуменічними, тобто у них можна взяти участь незалежно від приналежності до конфесії.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР