П’ятниця, Серпень 23

До Львова на сакури: у місті цвіте парк із японськими вишнями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У парку імені Івана Павла ІІ, що в Сихівському районі Львова, цвітуть десятки сакур.

Подивитися на цвітіння японської вишні та сфотографуватися на їх фоні приїжджає багато людей з усього міста . Парк став улюбленим місцем для прогулянок для мам з візочками та молодих дівчат, розповідає Gazeta.ua.

Фото: Валерій Шмаков / Gazeta.ua

Фото: Валерій Шмаков / Gazeta.ua

Фото: Валерій Шмаков / Gazeta.ua

Тепер багато людей з усього міста приїжджають сюди, щоб подивитися на цвітіння японської вишні та сфотографуватися на їх фоні.

Поруч із дорослішими деревами ростуть дещо менші

Уявляєте яка краса буде тут за років 5?

Така собі маленька альтернатива поїздці до Ужгорода, чи не так? А ось через кілька років дерева значно підростуть і це місце стане ще популярнішим не тільки серед жителів Львова, але й відомим серед туристів нашого міста.

До слова, пропонуємо вам оглянути ще 12 інших локацій у Львові, де ростуть сакури (ймовірно, цвіт вже на багатьох опав): площа Петрушевича, на перетині вулиць Студентської та Зеленої, біля входу у головний залізничний вокзал, по вулиці Городоцькій біля університету внутрішніх справ, біля нового терміналу аеропорту, біля входу у Парк культури, на вулиці Тютюнників 27, вулицею Самійленка, Героїв Майдану, у дворі торговельно-економічного університету на Туган-Барановського, на площі Музейній та площі Митній.

Площа Петрушевича

Три сакури на Зеленій

Залізничний вокзал

 

Городоцька

Аеропорт

При вході у парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького

Тютюнників, 27

Вулицею Самійленка

Героїв Майдану

У дворі торговельно-економічного університету ростуть ось такі сакури. Висадили саджанці ще у 1989 році, а привезли їх аж із Хабаровська

Мигдаль трилопатевий. Площа Митна

Площа Музейна

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР