День музеїв у Львові 2018 — детальна програма

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв.

Понад 25 музеїв міста з 18 по 31 травня підготували спеціалізовану програму, яка представить нові способи роботи з відвідувачами, використовуючи в тому числі новітні технології та мережу Інтернет.

У програмі: інтерактивні заходи, квести з використанням QR-кодів, он-лайн вікторини на сторінках музеїв у соціальних мережах, представлення нових мобільних додатків, а також спеціалізовані екскурсії, майстер-класи, лекції, пленери.

Впродовж тривалості проекту визначатимуть переможців, які отримають подарунки. Серед призів будуть розігруватись: квитки на екскурсії по місту, на театральні вистави, у розважальні центри, концерти та майстер-класи.

 

Щоб отримати подарунок потрібно відвідати музей в рамках проекту, зробити селфі на фоні улюбленого експонату з музею та опублікувати на своїй сторінці в соціальних мережах Facebook чи Instagram із хеш-теґом #МузеямиЛьвова.

Більшість заходів будуть безкоштовними. Але на деякі потрібна попередня реєстрація.

Організатори також розповіли про два проекти: живі картини (звичайні картини, які ми часто звикли бачити у музеях, – «оживуть» на екрані) та pop up музей «Stop, play, repeat» у підземеллі Ратуші (львів’яни принесуть власні старі магнітофони чи плеєри, з чого створять виставку).

Коротку програму заходів можна завантажити тут.
Детальну програму заходів можна завантажити тут.

Організатори проекту у Львові: Львівська міська рада спільно із музеями Львова.

Партнери проекту: Чудо Тур, Львівський драматичний театр ім. Л. Українки, Будинок органної та камерної музики, Майстерня карамелі, сімейно-розважальний комплекс «Ігроленд».

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР