Понеділок, Серпень 19

«Антитіла» кличуть львів’ян на найбільший концерт в історії групи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Популярний гурт «Антитіла» готується до свого першого стадіонного туру – у підтримку нового альбому Hello і з нагоди десятиріччя.

Концерт у Львові, на «Арені Львів», відбудеться 25 травня 2019 р. Початок – о 19:00.

Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують кожного! Пісні, які вже полюбились мільйонам по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах України!«Антитіла» заспівають разом із десятками тисяч рідних по духу людей. На прихильників групи чекатиме розширена музична програма у супроводі яскравого шоу, під теплим, майже літнім небом. У концерті прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, хіти TDME та «Лови момент», а також прем’єри абсолютно нових пісень із нового альбому Hello, реліз якого заплановано на лютий 2019 року.

 

Стадіонний тур гурту «Антитіла» відбудеться у п’яти містах України. Стартує група, власне, зі Львова – 25 травня, на «Арені Львів». Далі гастрольний графік музикантів охопить стадіони у таких містах: у Харкові (7 червня), Полтаві (15 червня), Одесі (24 серпня, у День Незалежності України).

А завершиться турове live-шоу 17 листопада у столиці – в Палаці Спорту.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР