П’ятниця, Травень 25

З’явилися “Лицарі міста”, які змушують до громадського порядку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Дніпрі, Львові, Вінниці, Луцьку та Кременчуці групи активістів почали патрулювати вулиці і “привчати” людей до порядку. У такому патрулюванні вони застосовують силу.

Групи молодики називають себе “Лицарі міста” І організовуються через канал в Telegram, – про це пише “Уніан”. В месенджері вони також викладають звіти про своє “патрулювання”, і додають відеозаписи.

Як зазначено на каналі, мета організації – боротьба проти негативних соціальних явищ: «дебошири, алкоголіки, наркомани, закладчики, грабіжники, феєрверки, цигани і тд». Підкреслюється, що одним із принципів дії «Лицарів» є законність.

У більшості випадків активісти шукають на вулицях громадян, які розпивають алкоголь або кидають на землю недопалки від цигарок. «Дружинники» вимагають від особи припинити безлад, а якщо вона відмовляється – переходять до образ, яка може завершитись конфліктом із застосуванням сили.

 

В одному зі звітів про “патрулювання” у Вінниці йдеться про конфлікт “дружинників” з компанією, що вживала спиртне на вулиці. Суперечка закінчилась бійкою. Відео інциденту активісти виклали в мережу.

На каналі зазначають, що метою організації є боротьба проти негативних соціальних явищ: “дебошири, алкоголіки, наркомани, закладчики, грабіжники, феєрверки, цигани і тд”. Також наголошують на тому, що принцип дії “Лицарів” – законність.

Активісти шукають на вулицях громадян, які розпивають алкоголь або кидають на землю недопалки від цигарок. “Дружинники” вимагають від особи припинити безлад, а якщо вона відмовляється – переходять до образ, яка може завершитись конфліктом із застосуванням сили.

Організації описують інциденти у Telegram.

Новостворена громадська організація “Національні дружини” не перейматиме функції Нацполіції, а тільки допомагатиме правоохоронним органам. Організацію створили, щоб протидіяти тим ситуаціям на вулицях, які не може вирішити поліція.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР