Зразкове сміттєзвалище на Львівщині: кут 18°, плівка та газовідведення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У райцентрі Миколаїв на Львівщині в межах обласної Стратегії поводження з твердими побутовими відходами впорядкували місцевий полігон ТПВ. Про це повідомляють в прес-службі облдержадміністрації.

На полігоні згорнули відходи, виставили їх під кутом 18 градусів, перешарували суглинками та пересипали. Цей перший етап впорядкування триває і досі. На другому етапі буде збудовано нові карти, які будуть захищені плівкою, з відведенням інфільтратів та газовідведенням.

Окрім того, на звалищі влаштували спеціальні колодязі для періодичного отримання з них зразків води для аналізу вмісту у підземних водах шкідливих речовин.

«На сьогодні це є один з найкращих полігонів у Львівській області. І це є свідченням того, що обласна влада спільно з місцевим самоврядуванням та інвесторами працює над вирішенням проблеми вивезення відходів зі Львова, що ми не залишаємо людей наодинці з їхніми проблемами», – повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук.

 

Він додав, що цього року в межах Стратегії поводження з твердими побутовими відходами, що затвердили у Львівській області, планується рекультивувати 3 полігони.

Як зазначив Романчук, вдалося досягти суттєвої економії коштів за вивезення твердих побутових відходів з обласного центру. Це стало можливим завдяки запровадженню жорсткого контролю за перевізниками. Усі вантажівки обладнані GPS-трекерами, відповідно в онлайн-режимі можна відслідковувати тоннаж автомобіля, місце його зважування, час виїзду та доставки.

48 мільйонів зекономлених гривень скерували на соціально-економічний розвиток територій. У 2018-му очікувана економія становитиме 52 млн гривень, їх дадуть містам, які приймають ТПВ зі Львова.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР