Зоологічний музей львівського університету відкриють для відвідувачів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Окрім огляду експозиції, науковці запропонують гостям цікаві лекції, пише Tvoemisto.tv.

10 листопада у Львові розпочнуться «Дні науки», приурочені до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку. З цієї нагоди для відвідувачів відкриють зоологічний музей біологічного факультету Львівського університету імені Івана Франка.

Зоологічний музей ЛНУ – один з найстаріших університетських музеїв Європи. Тут зібрана велика колекція, що розказує, серед іншого, про рідкісні та зниклі види.

Окрім огляду експозиції, працівники музею пропонують відвідати лекцію «Найдивовижніші комахи світу» і лекцію з демонстрацією «Цікаві “не цікаві” нематоди».

 

У цей день заходи організовують також Лабораторія обміну речовин імені Гжицького, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Інститут біології тварин НААН. Під час лекцій та демонстрацій можна буде поспілкуватися з українськими дослідниками та отримати від них ґрунтовні відповіді на свої запитання. Детальніше про заходи можна дізнатись на сторінці «Дні науки» у Facebook.

Мета «Днів науки» – демонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю. Програма «Днів науки» розрахована на найширшу аудиторію. Всі заходи є безкоштовними. «Дні науки» – проект, започаткований молодими вченими НАН України.

Нагадаємо, у Львові відкрили унікальний музей оптичних ілюзій.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР