Зі Львова запустять авіарейс у Батумі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Мінімальна ціна квитків у два боки становитиме орієнтовно 220 доларів

У червні буде відкрито нове авіасполучення між містом Львів та містом Батумі (Грузія). Про це пише Dhttps://lviv.depo.ua/ukr/lviv/zi-lvova-zapustyat-aviareys-u-batumi-20180430767597epo.Львів з посиланням на прес-службу львівського аеропорту.

Авіакомпанія “Yanair” анонсувала, що рейси розпочнуться з 8 червня, будуть двічі на тиждень. Мінімальна ціна квитків у два боки становитиме орієнтовно 220 доларів.

“Нам дуже приємно, що ми разом з компанією “Yanair” маємо змогу анонсувати дуже добрі новини. Колись говорили, якщо є річка, то розвивається місто, а сьогодні воно розвивається, якщо є робота і якісні авіакомпанії. Ми дуже дякуємо колегам, що буде нове сполучення вже з червня.

Цього року я вперше побував в Грузії. Насправді, я побачив, що можливість кооперації між нашими країнами і містами є величезною. Я думаю, що зі запуском рейсів два рази на тиждень, ми побачимо, що потреба буде настільки велика, що ця кількість рейсів буде збільшуватися, ми будемо звертатися до компанії. Нам сьогодні дуже важливо, що компанія є тут і має змогу запрезентувати рейс.

Дуже важливо те, щоб ми не просто говорили про відкриття рейсу, а щоб ми могли використати той ресурс, аби готувати вже туристичні продукти як для Львова, так і для Батумі”, — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Представники авіакомпанії YanAir оголосили відкриття прямого сполучення зі Львова у Грузію. Рейси Львів — Батумі розпочнуться з 8 червня 2018 року двічі на тиждень — щовівторка та щоп’ятниці. Виліт з Батумі запланований о 13:15, зі Львова — о 16:00, тривалість польоту 2 год 50 хв.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР