П’ятниця, Квітень 20

Зі Львова депортують іноземця, якого вісім разів затримали п’яним за кермом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Патрульна поліція Львова домоглася рішення про депортацію для громадянина Азербайджану Алі Наджафова, якого упродовж двох місяців вісім разів затримували через водіння у стані алкогольного сп’яніння. Крім того, він вчинив у Львові дві ДТП, пише Zaxid.net.

34-річний азербайджанець, без сумніву, є своєрідним «рекордсменом» у Львові. 7 листопада його уже восьмий раз впродовж останніх двох місяців затримали нетверезим за кермом. Після цього патрульні звернулися до управління Державної міграційної служби у Львівській області.

«Ми бачили, з яким цинізмом цей чоловік поводив себе та запевняв патрульних, що уникне відповідальності, оскільки він іноземець. Це змусило нас діяти нестандартно, тож ми звернулися до ДМС», – пояснив заступник начальника Управління патрульної поліції Львова Андрій Богуш.

8 листопада міграційна служба винесла рішення про примусову депортацію іноземця, яке передбачає, що він має добровільно покинути територію України до 23 листопада. Йому також заборонили в’їжджати до України упродовж наступних трьох років.

Як пояснив ZAXID.NET начальник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення управління ДМС у Львівській області Андрій Кадикало, іноземець заявив, що має намір оскаржити рішення про депортацію у суді.

 

За словами Андрія Кадикала, якщо іноземець добровільно не покине територію України до 23 листопада, його депортують примусово. Проте, якщо суд прийме до розгляду його скаргу, депортацію доведеться відкласти до вирішення судом справи по суті.

Ні поліція, ні ДМС не розголошують прізвища порушника. За даними ZAXID.NET, йдеться про 34-річного громадянина Азербайджану Алі Наджафова, не працевлаштованого в Україні.

Вперше його затримали нетверезим за кермом 7 вересня. Того ж дня у нього забрали водійські права і видали тимчасовий талон на право керування.

Після того Наджафова виявили нетверезим за кермом 16 вересня. 21 вересня він розбив свій автомобіль і став винуватцем ДТП. 26 вересня, 3, 4, 8 жовтня його затримували нетверезим, а 24 жовтня він вчинив друге ДТП, уже на іншому автомобілі. В ніч на 5 листопада його знову затримали, цього разу за кермування у стані наркотичного сп’яніння.

34-річного азербайджанця вісім разів за два місяці затримували за водіння у нетверезому стані

Шевченківський райсуд Львова 31 жовтня постановив оштрафувати Алі Наджафова на 10,2 тис. грн за керування у стані сп’яніння, яке було зафіксоване 26 вересня, та позбавив його водійських прав.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР