Зі Львова – у Барселону, Батумі та Бургас. SkyUp відкрив продаж квитків на три нові рейси

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Сьогодні, 3 грудня, український лоукостер SkyUp Airlines відкриває продаж квитків на напрямки літнього сезону зі Львова до Батумі, Барселони та Бургаса. Про це повідомляє пресслужба авіакомпанії, передає Львівський Портал.

Зазначимо, раніше авіакомпанія SkyUp Airlines анонсувала, що у літньому сезоні 2020 року почне виконувати чотири нові рейси зі Львова. Зокрема, мова йшла про міста Іракліон (Греці), Батумі (Грузія), Бургас (Болгарія) і Барселону (Іспанія). Однак розкладу рейсів зі Львова до міста Іракліон на сайті не розміщено.

 

Таким чином рейс зі Львова до Батумі виконуватиметься з 29 травня 2020 щовівторка і щоп’ятниці. Вартість квитків – 1 629 грн.

Рейс Львів – Барселона буде виконуватися з 29 травня 2020 щовівторка і щоп’ятниці. Вартість квитків становить від 1 941 грн.

Щодо рейсу Львів – Бургас, то він здійснюватиметься по середах і суботах щодесять днів з 3 червня по 5 вересня 2020. Вартість квитків стартує від 1 270 грн.

Довідка

SkyUp Airlines — національний український авіаперевізник, лоукост, який розпочав свої польоти 21 травня 2018 року. Базується SkyUp в аеропорту «Бориспіль». Основні напрямки — Близький Схід, Північна Африка, Східна та Південна Європа.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР